ALAPLININ SEVİLEN ESNAFI ARILARINA BAKMAYA GİTTİ VE

28 Nisan 2019 Pazar 22:36

ALAPLININ SEVİLEN ESNAFI ARILARINA BAKMAYA GİTTİ VE

GERİYE DÖNEMEDİ...

Alaplının sevilen esnaflarından Ertan Yılmaz Arılarına bakmaya gittiği tarlasından bir daha geriye dönemedi .

İddiaya göre ; Ertan Yılmaz arılarına bakmaya gittiği tarlasında fenalaştı .

Kendisinden haber alamayan ailesi arıların Yanına gittiğinde Ertan Yılmaz’ın cansız bedeni ile karşılaştılar .

Daha evvel de kalp ameliyatı geçirdiği bilinen Ertan Yılmaz’ın kalp krizi geçirip vefat ettiği sanılıyor.


Akgün Medya olarak Değerli abimiz ,komşumuz ve Alaplı’mızın sevilen esnaflarından Ertan Yılmaz’ın Mekanı cennet olsun. Tüm Yılmaz ailesine, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

Yorumlar

İl Meclis Üyesinin Acı Günü..

28 Nisan 2019 Pazar 21:17

İl Meclis Üyesinin Acı Günü..

Zonguldak Ak Parti İl Genel Meclis üyesi İsmail Terzi' Gencecik Evladını Kaybetti.

Ak Parti İl Genel Meclis üyeSi İsmail Terzi'nin oğlu trafik kazasında hayatını kaybetti.

Al Parti İl Genel Meclis ÜyeSi Sn İsmail Terzi’nin kıymetli evladı, Ak Lise Komisyonu Üyesi Muammer Durmuş Terzi’yi elim bir trafik kazasında kaybettik.


Allah cc rahmet eylesin.Mekanı cennet olsun.

Akgün Medya olarak Terzi ailesine yakınlarına ve tüm sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.


Cenaze :pazartesi Öğlen namazına müteakiben
Zonguldak Acılık Camisinde kılınacaktır.

Yorumlar

Harmankaya Şelaleleri ülkenin 113. Tabiat anıtı oldu

18 Nisan 2019 Perşembe 14:13

Harmankaya Şelaleleri ülkenin 113. Tabiat anıtı oldu

Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Zonguldak İl Şube Müdürlüğü Harmankaya Şelaleleri ülkemizin 113’ üncü tabiat anıtı oldu.

Karagöl ile Harmankaya Dereleri üzerinde bir metreden 10 metreye kadar değişen büyüklükte muhteşem güzellikte 10 şelalenin yer aldığı Harmankaya Şelaleleri Tabiat Anıtı’nın alan büyüklüğü ise bin 580 dekar. Kent merkezine 5 kilometre uzaklıktaki Harmankaya Şelaleleri Tabiat Anıtı, Zonguldak’ın, Harmankaya mevkiinde yer alıyor. Zonguldak’ın eşsiz tabiat harikalarından birisi olan Harmankaya Şelaleleri Tabiat Anıtı’nın hazırlanacak proje ile doğa tutkunlarının cazibe merkezi haline gelmesi hedefleniyor. Eşsiz doğası ve şehir merkezine yakınlığı ile dikkat çeken Harmankaya Şelaleleri Tabiat Anıtı aynı zamanda zorlu bir coğrafyaya sahip. Zorlu coğrafyasına rağmen her yaştan doğa tutkunu, dört mevsim kanyonun eşsiz güzelliklerini ziyaret edebilecek.

Yorumlar

Vefat eden Erdemir işçileri için Kur'an okutuldu

4 Nisan 2019 Perşembe 00:21

Vefat eden Erdemir işçileri için Kur'an okutuldu

Kdz. Ereğli’de faaliyet gösteren Erdemir Fabrikasından emekli olan personeller vefat eden arkadaşları için Kur’an okuttular.

Kdz. Ereğli’de faaliyet gösteren Erdemir Çelik Fabrikası çalışanları Erdemir Montaj-Kaynak ve Boru Atölyesinden emekli olup vefat eden işçiler için Kur’an okuttular. 3 Nisan Çarşamba günü ikindi namazının ardından Hatip Camii’nde okutulan Kur'an'a vefat eden işçilerin aileleri, çocukları ve Erdemir işçileri katıldı. Kur'an okutulmasının ardından gelen misafirlere tavuk pilav ve ayran ikram edildi. 

Yorumlar

BAŞIN SAĞOLSUN POLAT VEKİLİM

2 Nisan 2019 Salı 20:14

BAŞIN SAĞOLSUN POLAT VEKİLİM

AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen’in kayınpederi Hacı Yakup Aygün hayatını kaybetti.

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen’in kayınpederi, Avukat Ali Aygün’ün babası Hacı Yakup Aygün, son yolculuğuna uğurlandı.

Hacı Yakup Aygün’ün cenazesi Kilimli Köprübaşı Camisinde öğle vakit kılınan cenaze namazı ile birlikte Güney Mahallesi aile mezarlığında toprağa verildi. Cenazeye, Vali Erdoğan Bektaş, Türkiye Büyük Millet Meclis, Eski Başkanı Köksal Toptan, AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar ve Ahmet Çolakoğlu, Vali Yardımcısı Nevzat Taşdan, Cumhuriyet Başsavcısı Hakan Yağız, Eski Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Özcan Ulupınar, İl Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı, İl Jandarma Komutanı Albay Gökhan İnan, Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, Kilimli Belediye Başkanı Kamil Altun, Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş, Çaydeğirmen Belediye Başkanı Satılmış Gebeş, Elvanpazarcık Belediye Başkanı Hüseyin Uzun, Gelik Belediye Başkanı Burhan Sezgin, AK Part İl Başkanı Zeki Tosun ve yönetim kurulu üyeleri, iş adamı Erdoğan Demir, Milliyetçi Hareket Partisi, MHP İl Başkanı Varol Demirköse, AK Part Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan, çok sayıda daire müdürü ve sevenler katıldı. Cenazeye katılanlar Türkmen ve Aygün ailesinin taziyelerini sunarak acısını paylaştılar.

Akgün Medya ailesi olarak Merhum Hacı Yakup Aygün’e Allah’tan rahmet kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz

Yorumlar