Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakırdan İstanbula mesaj

18 Mayıs 2019 Cumartesi 14:16

Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakırdan İstanbula mesaj

İstanbul'daki Ereğli'li hemşehrilerimize sesleniyorum...

 

Çok kıymetli hemşehrilerim öncelikle sizlere Kdz Ereğli'den selam ve saygılarımı iletiyor hepinizin ramazan ayını en içten dileklerimle kutluyorum.

Malumunuz üzere 23 Haziran'da İstanbul'da yeniden bir seçim gerçekleştirilecektir.

Bir hemşehriniz olarak sizlerden 23 Haziran seçimleri için İstanbul'da Binali Yıldırım Başkanımıza desteklerinizi bekliyorum.

İstanbul gibi kadim bir şehir, İstanbul gibi rol modeli olmuş bir şehir ancak ve ancak tecrübe ve gönül işiyle yönetilebilir.

Bu tecrübe ise İstanbul Belediye Başkan Adayımız Sn Binali Yıldırım beyde fazlasıyla mevcuttur.

Ben inanıyorum ki İstanbul'da yaşayan Ereğlili hemşehrilerim 23 Haziran'da İstanbul Daha Güzel Olacak anlayışıyla Başkan Adayımız SN Binali Yıldırım'dan desteklerini esirgemeyecektir.

Şimdiden göstereceğiniz çaba ve destekten ötürü her birinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum ve inşallah bu seçimde milletin iradesi sandığa tam anlamıyla yansıyacak diyorum...

Yorumlar
 • hasan tahsin
  21 Mayıs 2019 Salı 21:39

  Biz istifa beklerken pişkin pişkin koltuga yapıştın bırak artik. Ak Partiye zarar veriyorsun

 • Ereğli
  19 Mayıs 2019 Pazar 18:20

  Ereğli'de dinletemedin İstanbul'da nasıl olsak bu işler Fatih.....

 • Komedi
  18 Mayıs 2019 Cumartesi 16:04

  Yolsuzluk komedisi herkes sizin ne mal olduğunuzu biliyor

Demirtaş “ Gençlik ve Spor Bayramını Kutluyorum”

17 Mayıs 2019 Cuma 16:01

Demirtaş “ Gençlik ve Spor Bayramını Kutluyorum”

Belediye Başkanımız Gökhan DEMİRTAŞ’ın ‘’ 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve spor Bayramı’’ mesajı;

“Bugün; güçlü ve lider bir Türkiye için atılmış ilk adımın 100. yıl dönümündeyiz. 19 Mayıs 1919 günü tarihimizde çok müstesna bir yeri sahiptir. Milletin bağımsızlığını, yine milletin azim ve kararının kurtaracağına inanan bir avuç inanmış insanın başlattığı bu kutlu yürüyüş neticesinde, büyük fedakârlıklar gösteren aziz Türk milleti, esareti reddedip bağımsızlığını elde etmiştir. Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulmasına giden yolun başlangıcı olan işte bu tarih, aynı zamanda geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz için de bayram olarak kutlanmaktadır. Böyle bir günü ülkemiz için, gençlerimiz için elbette önemli görmek gerekmektedir. Çünkü gençlerimiz ülkemizin ve yarınlarımızın teminatıdır. Bu günde, milli ve manevi değerlerine bağlı, saygı ve hoşgörü içinde olan, donanımlı gençlerle Türkiye’nin geleceği teminat altındadır.”

“Dünyadaki ilerleme yarışında ülkemizin en büyük güvencesi olan gençlerimizi, ne kadar eğitimli, ne kadar donanımlı, ne kadar milli ve manevi değerlerine bağlı birer birey olarak yetiştirebilirsek, geleceğimiz de bir o kadar emin ellerde olacaktır. Biz yerel yöneticiler olarak, en doğru yatırımın insana ve gençlere yapılan yatırım olarak görüyor ve faaliyetlerimizi bu doğrultuda sürdürmekteyiz. Bu duygu ve düşüncelerle Milli mücadelemizin başkahramanı başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını saygı, rahmet ve şükranla anarken, gençlerimizin de Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyorum.”

Yorumlar

GENÇLİK HAFTASI ZİYARETLERİ BAŞLADI

17 Mayıs 2019 Cuma 11:20

GENÇLİK HAFTASI ZİYARETLERİ BAŞLADI

Kdz. Ereğli Belediye Başkan Vekili Haluk Okur, 15-21 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik Spor Bayramı ve Gençlik Haftası etkinlikleri çerçevesindeki makam ziyaretleri kapsamında Kdz. Ereğli Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Serkan Keleş, antrenörler ile bazı sporcuları başkanlık makamında kabul etti.

      Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Vekili Haluk Okur, “Sizlere daha önceden belirlenen programı nedeniyle şehir dışında bulunan Sayın Belediye Başkanımızın selam ve sevgilerini iletmek isterim.

 

Milli mücadelenin 100.yılında yeni bir heyecan yaşıyoruz. Bu vesile ile 19 Mayıs Pazar günü saat 22.00’de Bağlık karakolu önünden başlayacak kortej yürüyüşü ve 23.00’de geçekleşecek Gençlik Konserine tüm halkımızı davet ediyorum.”dedi.

Okur, günün anısına konuklarına çeşitli hediyeler takdim etti.

Yorumlar

Özel Çocuklar Sahne Aldı

15 Mayıs 2019 Çarşamba 18:29

Özel Çocuklar Sahne Aldı

Engelliler Haftası etkinlikleri kapsamında Kdz. Ereğli Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ve Özel Çocukları Koruma Derneği iş birliği ile,özel çocukların sahne aldığı Piyano ve müzik dinletisi gerçekleştirildi.

Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleşen ve Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Belediye Başkan Vekili Haluk Okur, Belediye Başkan Yardımcısı Atilla Bulak’ın yanı sıra,özel bireylerin aileleri ve davetliler tarafından izlenen etkinlik de sahne alan özel çocuklar, aldıkları piyano ve müzik eğitimi sonrası hünerlerini sahneledi ve büyük alkış aldı.

Etkinlikte birer konuşma yapan Kdz. EreğliKaymakamı İsmail Çorumluoğlu ve Belediye Başkan Vekili Haluk Okur, kaymakamlık ve belediye olarak özel bireylerin yanlarında olduklarının mesajını verdi.

Çorumluoğlu ve Okur, etkinlik sonunda özel bireyleri konsere hazırlayan eğitmen Cansu Öztekin ile özel çocuklara çiçek ve hediye takdiminde bulundu.

Yorumlar

İKTİDAR VE MUHALEFET ÖĞRENCİLERİ KAPIŞTI

11 Mayıs 2019 Cumartesi 15:01

İKTİDAR VE MUHALEFET ÖĞRENCİLERİ KAPIŞTI

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde 21 lise arasından ilk dörde kalan Meslek Lisesi öğrencileri düzenlenen münazarada kıyasıya yarıştı. Toplumun suça yönelten etkenlerin işlendiği münazarayı Ormanlı Çok Programlı Lisesi öğrencileri kazandı.

Kdz. Ereğli ilçesinde 21 lise arasında münazara yarışması düzenlendi. Yarışma sonunda ilk dörde kalan Hacı Mehmet Ali ve Kadri Yılmaz Anadolu Lisesi, Ormanlı Çok Programlı Lisesi, Kdz. Ereğli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile İMKB Atatürk Anadolu Lisesi bu akşam Hüseyin Tatoğlu Kültür Merkezi’nde düzenlenen finalde yarıştılar. 
Yarışma öncesi Hatice Erdem Denizcilik ve Mesleki Teknik Anadolu Lisesi tarafından Kdz. Ereğli Fen Lisesi Spor Salonu’nda iftar yemeği verildi. Protokol üyeleri ve öğrenciler iftarın ardından Hüseyin Tatoğlu Kültür Merkezi’nde düzenlenen yarışmaya katıldı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın söylenmesi ile başlayan yarışmayı Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürü Murat Kapıcı, Kdz. Ereğli İlçe Milli eğitim Müdürü İsmail Aksoy, Zonguldak İl Milli eğitim Şube Müdürü Üçler Sarıkaya, AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, Tat Metal Çelik Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Akın Tatoğlu, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve velileri yer aldı. 
Öğrenciler okullarına göre iktidar ve muhalefet temsilcisi olarak yarıştılar. İktidar temsilcisi öğrenciler suçların önlenmesinde yasaların önemi üzerinde konuşurken, muhalefet temsilcisi öğrenciler ise suçların önlenmesinde değerlerin daha önemli olduğu üzerinde durdu. Yaklaşık 2 saat süren münazara sonunda Ormanlı Çok Programlı Lisesi öğrencileri muhalefet olarak yaptıkları konuşma da ortaya koydukları fikirler ile jüri tarafından birinciliğe layık görüldü. Yarışmada birinci olan Ormanlı Çok Programlı Lisesi’ne ödül olarak bin 500 TL’lik hediye çeki verildi. 
Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu öğrencilerin özgür fikirlerini cesur bir şekilde herkesin önünde beyan etmelerinin kendisini mutlu ettiğini söyledi. Çorumluoğlu konuşmasında “4 okulumuzu da öncelikli olarak tebrik ediyorum. Ülkemizi de pırıl pırıl, başarılı ve öz güveni yüksek bu gençlerimize emaneten bırakacağız. Öz güveninizden dolayı sizleri tebrik ederim. Bu hazirun karşısında düşüncelerinizi özgürce ifade etmek bence asıl kazanımdır” dedi. 
Yarışma protokol ile öğrencilerin toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Yorumlar