Alagöz'ün gözünden "Bana Göre Ak Partinin Adayı"..

4 Kasım 2018 Pazar 16:27

Alagöz'ün gözünden "Bana Göre Ak Partinin Adayı"..

Hepimiz Bu şehrin Toprağında Yanyana Yatacağız. Hangimiz Yabancıyız Hadi söyleyin..

Bana Göre Ak Parti’nin Adayı...

Öncelikle tüm hemşehrilerimi selamların en güzeli ile selamlıyorum.

Malumunuz kış ayına giriyoruz havalar soğurken siyasetin nabzı da iyiden iyiye ısınmaya başladı.

Pazartesi günü itibariyle resmî olarak aday adaylığı başvuruları başlayacaktır.Şimdiden tüm adaylarımıza başarılar diliyorum.

Allah her birinizin gönlüne göre versin.

Kıymetli hemşehrilerim belki bazılarına ters gelebilir ya da benim istediğim şekilde de bir profil çizmemiş olabilirsiniz.Öncelikle Ak Parti’de siyaset yapan Ak Parti’yi kendine ilke edinmiş tüm herkesten birinci istirhamımız adayların yer olarak nereli olduğuna değil siyasi olarak nereli olduğuna bakmalarıdır.Sığ anlayışı üstümüzden atmanın vakti geldi ve geçiyorda.

Bir Ak Parti’li olarak partimizin her kademedeki şahsına hiç bir zaman sen nerelisin diye sormamışımdır.

Benim için Ak Parti davasını güden o şuurda yetişmiş herkes yerlidir, millidir.

Şu bir gerçek ki önümüzde ki yerel seçimlerde Ak Parti bayrağını yeniden belediyemizde dalgalandırmak ve vatandaşlarımıza hak ettiği hizmeti vermek birinci görevlerimiz olacaktır.Bunun içinde adayın kökeni değil hizmet aşkı, hizmet şuuru ön planda tutulmalıdır.

Bir partili olarak benim aday olacak belediye başkanımızda; liyakat, sadakat,ehliyet,samimiyet ve tevazu sahibi olması gibi özellikler her şeyin üstündedir.Bu vasıflara sahip olmayan birisi beni bırakın tüm Ereğli’nin belediye başkanı olması özelliğini yitirmiştir.Değerli büyüklerim artık kavgayı gürültüyü bir yere koyup bu şehir için daha iyi neler yapabiliriz bunun kavgasını vermemiz gerekir.

Ereğli’ye en iyi hizmeti yapan bu şehrin en iyi Yerlisi’dir.Ereğli’yi şaha kaldıran bu şehrin en değerli insanıdır. 

Meseleye bakış açımız halisane olursa İnanın ki bu ayrıştırmaların hepsi kendiliğinden ortadan kalkacaktır. Bırakalım artık insanların kimlikleriyle oynamayı illa bir kimlik arayacaksak bu kimlik sadece ve sadece “Ak Parti” kimliği olsun.Bir diğer mevzu ise kuşkusuz ki aday belli olduktan sonra göstermiş olacağımız tavır olacaktır.

Ak Parti’nin adayı kim olursa olsun bu seçimlerde herkesin adaymış gibi çalışması gerekmektedir.Adayımızın eksiklikleri, göremedikleri olabilir hep birlikte bunları gidermek de bizim asli görevimiz olacaktır.Bu seçimler çok farklı olacaktır inanıyorum ki bu seçimlerde aday teşkilat bilince sahip dava şuuru ile yetişmiş heyacanı olan bir profil ile karşımıza çıkacaktır.Şimdiden hayırlı uğurlu olsun.

Mutlu Pazar’lar...

Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı

Hüseyin Alagöz

Yorumlar
  • hehe he
    5 Nisan 2019 Cuma 22:32

    he.he.he

  • YAKUPLU YILMAZ
    4 Kasım 2018 Pazar 21:45

    DURUST NAMUSLU BIR SIYASI KOZMAPOLIT BIR YAPIYA SAHIP EREGLI ICIN BOYLE DUSUNUR. BOLGECILIK AYRIMCILIK MEXHEPCILIK YAPANLAR EREGLIDE BILINIYOR. BOYLE DUSUNEN BIR SABIKALIYA HIC BIR NAMUSLU INSAN OY VEREMEZ BU GUNAHTIR VE AYIPTIR.