Birileri boş yazıyor Ereğli Devlet Hastanesi 2 ödül alıyor

17 Mayıs 2019 Cuma 21:45

Birileri boş yazıyor Ereğli Devlet Hastanesi 2 ödül alıyor

Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi’nde yılın ebesi seçilen Nagehan Kabasakal ile yılın en çok normal doğum yaptıran ebesi Leyla Vural’a ödül verildi.

Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi’nde görev yapan ebelerden yılın ebesi Nagehan Kabasakal ile yılın en çok normal doğum yaptıran ebesi Leyla Vural Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi’ne iki ödül kazandırdı.

Yılın Ebesi seçilen Nagehan Kabasakal, Zonguldak İl Sağlık Müdürü Ertuğrul Güner ile birlikte Ankara’da düzenlenen törende başarı belgesini Sağlık Bakanı Yardımcısı Prof. Dr. Emine Alp Meşe’den aldı.

Öte yandan Yılın En Çok Normal Doğum Yaptıran Ebesi olarak seçilen Leyla Vural ise ödülünü Zonguldak Vali Yardımcısı Nevzat Taştan’tan alarak Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi’ne 2 ödül kazandırmış oldu.

Yorumlar

GÖÇÜKTE YAŞAMINI YİTİRDİ BUGÜN TOPRAĞA VERİLDİ

18 Mayıs 2019 Cumartesi 21:30

GÖÇÜKTE YAŞAMINI YİTİRDİ BUGÜN TOPRAĞA VERİLDİ

Göçük sonrası kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren 19 yaşındaki Taner Nasuhoğlu, köyü olan Sapça’da toprağa verildi.

Edinilen bilgiye göre;

Gelik beldesinde kaçak maden ocağında çalıştığı esnada meydana gelen göçükte kalan ve 19 yaşındaki Taner Nasuhoğlu, kaldırıldığı Atatürk Devlet Hastanesi’nde tüm çabalara rağmen kurtarılamamıştı. 

23 Mayıs günü doğum günü olan Nasuhoğlu’nun cenazesi öğlen namazını müteakiben köy meydanında kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.Öte yandan olayla ilgili gözaltına alınan R.P. ve Ş.N. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Yorumlar

Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakırdan İstanbula mesaj

18 Mayıs 2019 Cumartesi 14:16

Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakırdan İstanbula mesaj

İstanbul'daki Ereğli'li hemşehrilerimize sesleniyorum...

 

Çok kıymetli hemşehrilerim öncelikle sizlere Kdz Ereğli'den selam ve saygılarımı iletiyor hepinizin ramazan ayını en içten dileklerimle kutluyorum.

Malumunuz üzere 23 Haziran'da İstanbul'da yeniden bir seçim gerçekleştirilecektir.

Bir hemşehriniz olarak sizlerden 23 Haziran seçimleri için İstanbul'da Binali Yıldırım Başkanımıza desteklerinizi bekliyorum.

İstanbul gibi kadim bir şehir, İstanbul gibi rol modeli olmuş bir şehir ancak ve ancak tecrübe ve gönül işiyle yönetilebilir.

Bu tecrübe ise İstanbul Belediye Başkan Adayımız Sn Binali Yıldırım beyde fazlasıyla mevcuttur.

Ben inanıyorum ki İstanbul'da yaşayan Ereğlili hemşehrilerim 23 Haziran'da İstanbul Daha Güzel Olacak anlayışıyla Başkan Adayımız SN Binali Yıldırım'dan desteklerini esirgemeyecektir.

Şimdiden göstereceğiniz çaba ve destekten ötürü her birinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum ve inşallah bu seçimde milletin iradesi sandığa tam anlamıyla yansıyacak diyorum...

Yorumlar
 • hasan tahsin
  21 Mayıs 2019 Salı 21:39

  Biz istifa beklerken pişkin pişkin koltuga yapıştın bırak artik. Ak Partiye zarar veriyorsun

 • Ereğli
  19 Mayıs 2019 Pazar 18:20

  Ereğli'de dinletemedin İstanbul'da nasıl olsak bu işler Fatih.....

 • Komedi
  18 Mayıs 2019 Cumartesi 16:04

  Yolsuzluk komedisi herkes sizin ne mal olduğunuzu biliyor

Demirtaş “ Gençlik ve Spor Bayramını Kutluyorum”

17 Mayıs 2019 Cuma 16:01

Demirtaş “ Gençlik ve Spor Bayramını Kutluyorum”

Belediye Başkanımız Gökhan DEMİRTAŞ’ın ‘’ 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve spor Bayramı’’ mesajı;

“Bugün; güçlü ve lider bir Türkiye için atılmış ilk adımın 100. yıl dönümündeyiz. 19 Mayıs 1919 günü tarihimizde çok müstesna bir yeri sahiptir. Milletin bağımsızlığını, yine milletin azim ve kararının kurtaracağına inanan bir avuç inanmış insanın başlattığı bu kutlu yürüyüş neticesinde, büyük fedakârlıklar gösteren aziz Türk milleti, esareti reddedip bağımsızlığını elde etmiştir. Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulmasına giden yolun başlangıcı olan işte bu tarih, aynı zamanda geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz için de bayram olarak kutlanmaktadır. Böyle bir günü ülkemiz için, gençlerimiz için elbette önemli görmek gerekmektedir. Çünkü gençlerimiz ülkemizin ve yarınlarımızın teminatıdır. Bu günde, milli ve manevi değerlerine bağlı, saygı ve hoşgörü içinde olan, donanımlı gençlerle Türkiye’nin geleceği teminat altındadır.”

“Dünyadaki ilerleme yarışında ülkemizin en büyük güvencesi olan gençlerimizi, ne kadar eğitimli, ne kadar donanımlı, ne kadar milli ve manevi değerlerine bağlı birer birey olarak yetiştirebilirsek, geleceğimiz de bir o kadar emin ellerde olacaktır. Biz yerel yöneticiler olarak, en doğru yatırımın insana ve gençlere yapılan yatırım olarak görüyor ve faaliyetlerimizi bu doğrultuda sürdürmekteyiz. Bu duygu ve düşüncelerle Milli mücadelemizin başkahramanı başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını saygı, rahmet ve şükranla anarken, gençlerimizin de Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyorum.”

Yorumlar

GENÇLİK HAFTASI ZİYARETLERİ BAŞLADI

17 Mayıs 2019 Cuma 11:20

GENÇLİK HAFTASI ZİYARETLERİ BAŞLADI

Kdz. Ereğli Belediye Başkan Vekili Haluk Okur, 15-21 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik Spor Bayramı ve Gençlik Haftası etkinlikleri çerçevesindeki makam ziyaretleri kapsamında Kdz. Ereğli Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Serkan Keleş, antrenörler ile bazı sporcuları başkanlık makamında kabul etti.

      Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Vekili Haluk Okur, “Sizlere daha önceden belirlenen programı nedeniyle şehir dışında bulunan Sayın Belediye Başkanımızın selam ve sevgilerini iletmek isterim.

 

Milli mücadelenin 100.yılında yeni bir heyecan yaşıyoruz. Bu vesile ile 19 Mayıs Pazar günü saat 22.00’de Bağlık karakolu önünden başlayacak kortej yürüyüşü ve 23.00’de geçekleşecek Gençlik Konserine tüm halkımızı davet ediyorum.”dedi.

Okur, günün anısına konuklarına çeşitli hediyeler takdim etti.

Yorumlar