CHP KARIŞTI ,DEMİRER ATEŞ PÜSKÜRDÜ:

16 Kasım 2019 Cumartesi 17:25

CHP KARIŞTI ,DEMİRER ATEŞ PÜSKÜRDÜ:
Yorumlar
  • CHP'li
    20 Kasım 2019 Çarşamba 18:11

    Halil Başkan ne olacaktı yani sen belde Başkan'ı değilmissin sende partid olmaydın senin gösterdiğin tepkinin gülüçte ve partide hiç bir karşılığı yok çünkü sen partiye gelmiyor seçim Zaman'larında bile partiye uğramazdın arkadaş parti tabanı seni almadan önce partide geniş bir şekilde gülüçte toplandı yapıldı herkes sizden rahatsızlığını söyledi olmadı gereken yapıldı gülüçte hada geç bile kalındı

ÇAKIR AÇIK ARA ÖNDE ÇÜNKÜ RAKİPLERİ ORTADA YOK !!!

14 Kasım 2019 Perşembe 23:35

ÇAKIR AÇIK ARA ÖNDE ÇÜNKÜ RAKİPLERİ ORTADA YOK !!!

Potansiyel aday, tecrübeli isim Fatih Çakır mı?

AK Parti Karadeniz Ereğli İlçe Başkanlığında 3 dönemdir görev yapan tecrübeli politikacı Mehmet Fatih Çakır'ın potansiyel aday olduğu konuşulurken, kongre tarihinin yakında açıklanacağı öğrenildi.

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Teşkilatı'nın 6'ncı Olağan Kongresi'nin Ocak-Şubat (2020) ayları arasında yapılacağı tahmin edilirken, gazetemizin aldığı duyumlara göre, potansiyel aday olarak mevcut başkan M. Fatih Çakır'ın ismi ön plana çıkıyor...

Bilindiği gibi, AK Parti Ereğli İlçe Başkanlığında, üç dönemdir aktif olarak görev yapan deneyimli politikacı Çakır, ilçenin sosyal, kültürel ve ekonomik alanlarında daha da kalkınması için birçok proje önerileri sunarak konuyla ilgili ekibiyle birlikte, çeşitli kurum ve kuruluşlara ziyaretler gerçekleştirmiş, sık basın toplantıları ile kamuoyunu gelişmelerden haberdar etmişti.

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Teşkilatı 6'ncı Olağan Kongresi'nin net tarihinin önümüzdeki haftalarda netlik kazanması bekleniyor.

Diğer yandan, hatırlanacağı üzere, 2017 yılında gerçekleştirilen AK Parti Ereğli İlçe Teşkilatı'nın 5'inci Olağan Kongresi'nde, Fatih Çakır tek aday olarak üçüncü kez partinin ilçe başkanlığı koltuğuna oturmuştu.

Hiç bir dönem de ilçe başkanlığı sorumluluğunu almak istemeyenler bu dönemde alacak gibi gözükmüyor .

Ve şu ana kadar açıklanan isimler de dedikodudan öteye geçmemektedir .

Dedikodular dan öteye gidemeyen aday adayları  isimleri arasında Erkan karakök ve kendine her sorduğumuzda ilçe baskanlığına aday adaylığını inkar eden hatta şahsımıza bulunduğu  açıklamada;

"Belediye baskanlık aday adaylığı sürecinde aslı astarı olmayan iftiralarla karşı karşıya kaldım aday olamayınca siyasetten uzak kalmayı düşünürken istemeye istemeye partimin bana ihtiyacı olduğunu düşündüğüm için belediye meclisine girdim .

Bir daha o seçim  atmosferindeki strese ne benim ne de eşimin dayanacak gücü yok..

Partimizin İlçe Başkanı Fatih Çakır ile birlikte hareket etmekteyim ve asla adaylıkta gözüm yoktur" diyen eski milli egitim müdürü Numan Korkmazın ismi de aday adayı olacaklar arasında konuşulmaktadır.

Çakır'ın ilçenin turizm, sosyo-kültürel ve ekonomik olarak kalkınması anlamında çeşitli projeleri bulunmaktadır.

 

Yorumlar

ANKARADA NELER KONUŞULDU ?

10 Kasım 2019 Pazar 02:39

ANKARADA NELER KONUŞULDU ?

ÇİLEK HABER MEDYA GRUBU ANKARA ZIYARETİNDE..

Çilek Haber Medya Grubu İmtiyaz Sahibi ve Yazı İşleri Müdürü Atilla Yaman, Ankara ziyaretinde çeşitli milletvekillerini ziyaret etti. Çalışmaları hakkında bilgiler edindi.

Ziyarette, Gazeteci Timuçin Özat'ta yer aldı. Çilek Haber Medya Grubu'nun İmtiyaz Sahibi Atilla Yaman, beraberinde gazeteci Timuçin Özat ile Ankara'da temaslarda bulundu.

7 Kasım Perşembe sabah erken saatlerde Ankara'ya varan basın mensupları Yaman ve Özat, ilk olarak saat 09.00'da Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın İrtibat Birimi'ni ziyaret ettiler. Yaklaşık yarım saat süren ziyaretimizde Basın İrtibat Birimi'nin çalışmaları ile ilgili bilgiler edinildi. Basın İrtibat Birimi yetkilileri, ziyaretten memnuniyet duyduklarını kaydettiler. Yaman ve Özat'ta sıcak karşılamadan dolayı teşekkürlerini sunarak, TBMM programı için yola çıktılar... 7-8 Kasım 2019 tarihinde gerçekleştirilen ziyaretler kapsamında, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) de, Adalet ve Kalkınma Partisi Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen, Adalet ve Kalkınma Partisi Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, Adalet ve Kalkınma Partisi Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Cumhuriyet Halk Partisi Bartın Milletvekili ve Anayasa Komisyonu Üyesi Aysu Bankoğlu ile Cumhuriyet Halk Partisi Ordu Milletvekili Seyit Torun ziyaret edildi.

POLAT TÜRKMEN ZİYARETİ...

Çilek Haber Medya Grubu Sahibi Yaman ve Yenihaber Gazetesi Timuçin Özat, 7 Kasım Perşembe, AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen'i Meclisteki makamında ziyaret etti. Meclisin yoğun gündemine rağmen Yaman ve Özat'a vakit ayıran Vekil Türkmen, konukları ile yaklaşık 20 dakika sohbet ederek, Meclis ve Zonguldak'ın genel gündemiyle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Milletvekili Türkmen, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti. Ziyaret fotoğraf çekimi ile son buldu. AHMET ÇOLAKOĞLU ZİYARETİ "Tersaneler konusunda çalışmalar yapılacak" TBMM temaslarında, Meclisin yoğun gündemine rağmen görüşme fırsatı elde ettiğimiz vekillerden biri de AK Parti Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu idi. 8 Kasım Cuma öğleden sonra yapılan ziyarette, genel gündem ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Vekil Çolakoğlu, yıllar önceki küresel krizden etkilenen Karadeniz Ereğli'deki tersaneler bölgesi ile ilgili çalışmaların yapılacağını kaydeden AK Parti Milletvekili Çolakoğlu, detaylı açıklamaların altyapı faaliyetlerinin tamamlanmasının ardından yapılacağını söyleyerek, Çilek Haber Medya Grubu Sahibi Atilla Yaman ve Yenihaber Gazetesi Muhabiri Timuçin Özat'a ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Yaklaşık yarım saat süren ziyaret fotoğraf çekimi ile sona erdi. ÜNAL DEMİRTAŞ ZİYARETİ 7 Kasım Perşembe TBMM'de makamında ziyaret edilen CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, Çilek Haber Medya Grubu Sahibi Atilla Yaman ve Gazeteci Timuçin Özat ile yaklaşık 1 saat sohbet etti. Meclisin ve bölgemizin (Zonguldak ve ilçeleri) gündemi ile ilgili sohbet şeklinde değerlendirmeler yapan Demirtaş, Karadeniz Ereğli'ye fırsat buldukça geldiğini, Meclisin yoğun gündeminde Zonguldak'ın sorunlarını da değerlendirerek kamuoyuna açıklamalar yaptığını kaydetti. Demirtaş, Zonguldak bölgesinin yanı sıra toplumsal konularla ilgili çalışmaların içerisinde de yer aldığını belirterek, bu kapsamda ülkenin çeşitli il ve ilçelerine seyahatler gerçekleştirdiğini, bazende yine çalışmalar kapsamında yurt dışına çıktığını söyledi. Demirtaş bölgenin sorunlarını Mecliste yaptığı konuşmalarda sık şekilde dile getirdiğini de hatırlattı. 55-60 dakika süren ziyaretten duyduğu memniniyeti aktarak Vekil Demirtaş, ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade etti. Ziyaret fotoğraf çekiminin ardından tamamlandı. YILMAZ TUNÇ ZİYARETİ Çilek Haber Medya Grubu Sahibi Atilla Yaman ve Gazeteci Timuçin Özat, 7 Kasım Perşembe, TBMM'de AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç'a ziyaret gerçekleştirdi. Meclisin yoğunluğuna rağmen Bartın'a sık şekilde gittiğini ve çalışmaları takip ettiğini aktaran Milletvekili Tunç ile yaklaşık yarım saaat boyunca Bartın Bölgesindeki çalışmalar, Meclisin gündemiyle alakalı sohbet ettik. Vekil Tunç'a da Karadeniz Ereğli ve Zonguldak'ın gündemiyle ilgili öne çıkanları özet şeklinde aktardık. Vekil Tunç, gazetecilere ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ziyaret fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

AYSU BANKOĞLU ZİYARETİ Çilek Haber Medya Grubu İmtiyaz Sahibi Atilla Yaman ve Yenihaber Muhabiri Timuçin Özat, 8 Kasım Cuma, CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu'nu TBMM'deki makam odasında ziyaret etti. Meclisin gündeminin çok yoğun olduğunu kaydeden Vekil Bankoğlu, Bartın bölgesi ile ilgili proje faaliyetlerinin yapıldığını söyleyerek, ziyareten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, teşekkürlerini sundu. Yaklaşık 20 dakikalık ziyaret, fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

SEYİT TORUN ZİYARETİ

Çilek Haber Medya Grubu İmtiyaz Sahibi Atilla Yaman ve beraberindeki gazeteci Timuçin Özat ile birlikte CHP Ordu Milletvekili Seyit Torun'u TBMM'deki makam odasında ziyaret etti. 7 Kasım Perşembe günü öğleden sonra yapılan ziyarette, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin gündeminin çok yoğun olduğunu ifade eden Vekil Torun, Karadeniz Ereğlili basın mensuplarından bölgenin gündemi ile ilgili de kısa bilgiler aldı. Milletvekili Seyit Torun, ziyaret ve tanışmadan dolayı memnuniyet duyduğunu söyledi. Yaklaşık yarım saat süren ziyaret fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

Yorumlar

ALAPLI'DA ENTERESAN GELİŞME

6 Kasım 2019 Çarşamba 16:37

ALAPLI'DA ENTERESAN GELİŞME
Yorumlar

ÇAKIR LİSTELERİ ASKIYA ÇIKARDI.

6 Kasım 2019 Çarşamba 01:12

ÇAKIR LİSTELERİ  ASKIYA ÇIKARDI.
Yorumlar