EREĞLİ GAZETECİLERİNE AİT OLAN MEDYA EVİNE EGD HACİZMİ KOYDU

25 Ocak 2020 Cumartesi 01:25

EREĞLİ GAZETECİLERİNE AİT OLAN MEDYA EVİNE EGD HACİZMİ KOYDU
Yorumlar

ERDEMİR BASIN İLAN KURUMU KANDIRILIYOR MU ?

23 Ocak 2020 Perşembe 15:35

ERDEMİR BASIN İLAN KURUMU KANDIRILIYOR MU ?

Şehrimizin Ekonomisini güçlendiren ama bir o kadar da bizlerin sağlığını ve sosyal hayatını düşünmeyen Erdemir Medya Sektörünü susturmak için haksız abonelik mi veriyor ?

Erdemir OYAK Basın ilan Kurumu EGD nin olmayan ,çıkmayan hayali gazetesine ilan yardımı yapıyor mu ?

Bu bir suç değil mi ?

Peki şayet veriyorsa neden ?

Erdemir OYAK'ın kazancı deniz mi ?

Basın ilan kurumunun başındaki kişi ilan verecekleri gazetecileri neye göre sınıflandırıyor?

Okunma oranı %9 u geçmeyen kişiler neden abonelikte  yüksek rakam alıyor ?

Alexa raporunun Erdemir basın ilan kurumun da anlamı nedir?

Erdemir Aynı kişilerin 1 den fazla kurduğu internet gazetelerine neden abonelik veriyor ?

EGD HANGİ ÖZELLİĞİ SAYESİNDE ERDEMİRDEN ABONELİK VE AYRICALIK  İSTİYOR?

Erdemir OYAK Basın İlan Kurumunun Dikkatine !

Birbirinin kopyası olan ,sahibi aynı , içerikleri aynı olan sadece yayın adı farklı olan bu gazeteler le Erdemir ve benzeri kuruluşlar dan haksız kazanç elde edilmesi hangi Gazetecilik ahlakına ve vicdanına sığıyor?

Bu hileyi Erdemir ve benzeri kuruluşlar görmezden gelmeye devam mı edecek ?

KDZ EREĞLİ'de eşinin ,kendisinin ,oğlunun , başkasının  üstüne internet gazetesi açıp haksız kazanç elde eden medya mensupları türemiştir.

Medyacılar arasında rakamsal sınıf farkı yaratacağınıza ,Alexa raporu günlük sonuçlarını iyi inceleyip bir eve birden fazla haksız abonelik vermemeye özen gösterin ,gösterin ki her medya sektör sahibi evine eşit ekmek getirsin .

 Alexa raporunun yada Eregli' de okunma oranının  koca Erdemir Basın İlan Kurumunda hiç bir anlamı yok mu ?

Şayet var ise ;Gazetesi olmayan , internet sitesi bile olmayan,insanlar üstünde hiç bir etkinliği olmayan EGD bile sizden abonelik neden talep ediyor?

İddialara göre ;

Ereğli medya sektöründe bir kaç kişinin sürekli internet sitesi açtığı ve başkalarının yada yakın akrabalarının üstüne bu siteleri güncelleyerek haksız kazanç elde ettiği iddiaları bir kaç gündür kamuoyunu meşgul etmektedir. 

Kurumlar bu konularda kimsenin hakkını kimseye yedirmemekle mükelleftir .

Akgün Medya Olarak ;

Erdemir kurumundan hiç bir Talebimiz Yoktur lakin Ereğli'de bu gibi sahtecilik çirkefliğine  açık  kişilerin varsa en kısa zaman dilimi icinde tespit edilip Erdemir'in kaymağını yiyerek göbek büyütmelerinin ve insanlarını kullanmalarının önüne geçilmesini stiyoruz .

Not: F5 tuşu ile 15.000 gibi rakamlara inip okunma oranı günlük %10 u geçmeyen siteler incelemeye alınırsa dediğimizi anlayacaksınızdır. 

Etiketler:

Erdemir , OYAK , ERDEMİR , sendika , Oypa , oylim , omsan , ataer ,

Yorumlar

İŞÇİLER İSTİFA EDERKEN YALAN SÖYLÜYOR!

21 Ağustos 2019 Çarşamba 14:28

ABDURRAHMAN KONYAR ÖZEL GÜVENLİK HAKLARI

İŞÇİLER İSTİFA EDERKEN YALAN SÖYLÜYOR!

Ülkemizde birçok işçi işten çıktığı veya çıkartıldığı zaman işverenin talimatının doğrultusunda özel neden, memur, ailevi, başka bir iş buldum, başka ile taşınacağım, çocuğuma kimse bakmıyor gibi nedenlerle istifa ediyorum diye dilekçe yazıyorlar.

 

 

Daha sonrasında ise ben haklarımı nasıl alırım diye dert yanmaktalar birçok işçi işten çıkarken bu nedenlerin olmadığını fakat kendi kendine yalan söyleyip bu şekilde dilekçe yazmaktadır.

PEKİ, NE YAPMAK GEREKİR?

İşten çıkacağınız zaman haksız ve hukuka aykırı bir şekilde size yapılan haksızlıkları baskı gibi konuları yazarsanız en azından işveren kendine çeki düzen verir sizde bu nedenlerle tazminatınızı alabilirsiniz.

Ayrıca kendinizi haksız duruma düşürmesiniz. Sizler bu şekilde dilekçe verdiğiniz zaman işveren kabul etmiyorum dediği zamanda ise ben bu şekilde yazıyorum siz ister kabul edin ister etmeyin.

Siz bildiğinizi ben bildiğimi yaparım diye cevap vermeniz durumunda artık karşı tarafın çok fazla konuşacağı bir şey kalmıyor.

 

Yorumlar