TÜRKİYE ŞAMPİYONU PARAVOLLEY TAKIMINA ÖDÜL

29 Haziran 2020 Pazartesi 10:52

TÜRKİYE ŞAMPİYONU PARAVOLLEY TAKIMINA ÖDÜL

POSBIYIK: “TÜRKİYE ŞAMPİYONLUKLARININ ARDINDAN AVRUPA’DA DA ŞAMPİYONLUK BEKLİYORUZ”

Kdz. Ereğli Belediyesi, üst üste elde ettiği şampiyonluklardan dolayı Kdz. Ereğli Belediyespor Paravolley takımını ödüllendirdi. Mart 2020’de Belediye Meclisi’nin oy birliği ile aldığı karar ile Paravolley takımına birer Cumhuriyet altını ödül verildi. Kdz. Ereğli Belediye Meclisi’nin, Mart ayı toplantısında oybirliğiyle aldığı karar gereği, Kdz. Ereğli Belediyespor Paravolley takımı, üst üste elde ettiği şampiyonluklardan dolayı birer Cumhuriyet altını ile ödüllendirildi. Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Bölge ve Garnizon Komutanı Hüseyin Sami Uyar, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, , İlçe Spor Müdürü Serkan Keleş, Kdz. Ereğli Belediyespor Kulübü 2. Başkanı İhsan Yazıcıoğlu, Belediye Meclis Üyeleri ve Kulüp Yönetim Kurulu Üyeleri, Satılmış Yiğit, Tarkan Atik, Sertan Kuzu ve sporcuların katılımı ile düzenlenen yemekte Paravolley takımına ödülleri olan cumhuriyet altınları takdim edildi.

EREĞLİ HALKI KALBEN SİZİ DESTEKLİYOR

Törende konuşan Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, elde edilen başarı kadar ödüllendirmenin de çok önemli olduğunu belirterek, “Paravolley takımımız çıtayı çok yükseğe koydu. Bundan sonra da çıtayı aynı seviyede tutmak için, çok çalışmamız gerekir. Başarıyı ödüllendirmek ayrı bir güzel olay. Ereğli Belediye Başkanımızı ve Meclis üyelerimizi bu güzel çalışmasından dolayı kutluyorum. Sizin başarınızı fark etmişler ve takdir etmişler. Hediyeler semboliktir. Ereğli halkının kalben sizi desteklemesi en büyük ve güzel hediyedir. Tüm sporcularımızı kutluyorum” dedi.

TÜRKİYE ŞAMPİYONLUKLARININ ARDINDAN AVRUPA’DA DA ŞAMPİYONLUK BEKLİYORUZ

Kdz. Ereğli Belediye ve Ereğli Belediyespor Kulüp Başkanı Halil Posbıyık da konuşmasında, Paravolley takımının Türkiye’de hem ligde hem kupada şampiyonluklar elde ettiğini, bununla gurur duyduklarını belirterek “Türkiye’de elde edilen şampiyonlukların ardından bu sene pandemi olmasaydı Avrupa şampiyonasına gidecektiniz ama pandemi dolayısıyla organizasyonlar iptal oldu” dedi. Kadın ParaVolley takımının da yakında devreye girdiğini ifade eden Posbıyık şunları söyledi:

EREĞLİ HALKI ADINA SİZİ KUTLUYORUM

“Sizi başarıdan başarıya koşturan yönetici, teknik adam ve antrenörlerimizi, sporcularımızı tek tek kutluyorum. Ereğli halkı adına, Ereğli Belediye Meclisi, Mart ayındaki toplantısında sizleri ödüllendirmeye karar verdi. Sizleri kutluyorum. Allah yolunuzu açık etsin. Hedefi olmayan insanları hiç sevmem.

Her zaman bir hedefiniz olmalı. Öğrencilikte, askerlikte, siyasette, ticarette, sporda… Türkiye’de siz bize şampiyonluklar gösterdiniz. Şimdi Ereğli halkı sizden Avrupa’da şampiyonluklar bekliyor.

Sizleri bir kez daha kutluyorum.” Bedensel Engellilere voleybol Federasyonu Kdz. Ereğli Belediyespor Paravolley Takımı 2018-2019 yılında Türkiye Kupası 2018-2019 sezonu Türkiye Lig Şampiyonluğu Kulüp olarak 4 sezondur yapılan liglerde 2 Türkiye kupası 2 Lig şampiyonluğu elde etti.

2019- 2020 Sezonunu yenilgisiz set vermeden lider bitirdi. ParaVolley Milli takımında kulübümüzden 6 sporcu ve 1 antrenör bulunuyor.

Yorumlar

DİKKAT VİRÜS YENİDEN HORTLADI..

27 Haziran 2020 Cumartesi 22:40

DİKKAT VİRÜS YENİDEN HORTLADI..

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde yüksek ateş, öksürük ve nefes darlığı gibi çeşitli nedenlerle devlet hastanesine başvuran 5 kişiye yapılan testlerde 3 kişinin test sonuçlarının pozitif çıktığı öğrenildi.

Alınan bilgilere göre yüksek ateş, öksürük ve nefes darlığı gibi çeşitli nedenlerle hastaneye başvuran 5 kişiye test uygulandı.

 

Yapılan testlerde 3 kişinin sonuçlarının pozitif olduğu, Hastaneye başvuran beş kişinin tedavilerine başlandığı öğrenildi.

Yorumlar

Küçük Çocuklar bilmeden Az Daha Ormanı Yakıyordu

27 Haziran 2020 Cumartesi 16:49

Küçük Çocuklar bilmeden Az Daha Ormanı Yakıyordu

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde ormanlık alanda başlayan yangın itfaiye ekiplerinin erken müdahalesi ile kısa sürede söndürüldü. Yangının küçük çocukların buzdolabını ateşe vermelerinin ardından çalılara sıçraması ile başladığı öğrenildi.

Yangın Bölücek yolu üzerinde meydana geldi. Alınan bilgilere göre ormanlık alanda dumanların yükseldiğini gören vatandaşlar durumu itfaiye ekiplerine bildirdi.

Kısa sürede olay yerine gelen İtfaiye ekipleri yangına müdahale etti.

Yaklaşık 4 yüz metrelik alanın yandığı olayda araştırma yapan itfaiye ekipleri, yangının küçük çocukların hurda buzdolabını ateşe vermelerinin ardından ateşin çalılara sıçraması ile meydana geldiğini belirledi.

Ekipler hazırlanan tutanakların ardından olay yerinden ayrıldı.

Yorumlar

Gençlik Kolları Pazar Günü Sahada..

27 Haziran 2020 Cumartesi 15:39

Gençlik Kolları Pazar Günü Sahada..

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları başkanlığı tarafından 28 Haziran Pazar günü saat 18.30’ da sahil bandından kitap okuma etkinliği düzenleneceği bildirildi.

Yapılan açıklamada sahil bandı çim alanda hazırlanacak bölümde gelen çocuk ve gençlere istedikleri kitapların verileceği ve kitabı okuyan gençlere kitapları hediye edecekleri ifade edildi.

Yorumlar

Hastanede olanlar kafa karıştırıyor

26 Haziran 2020 Cuma 22:50

Hastanede olanlar kafa karıştırıyor

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Ağız ve Diş Sağlığı merkezinde doktorlardan birince Koronavirüs şüphesi çıktığına dair bazı yerel sitelerde çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığı ifade edildi. Söz konusu olayda ismi geçen Doktor Ç.E., işinin başında olduğunu belirtti.

Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı merkezinde çalışan doktorlardan bir tanesinin Koronavirüs ile ilgili olarak karantina altına alındığı ve bununla birlikte yanında çalışanlara da karantina kararı çıktığı ile ilgili haberler sonrasında ismi geçen doktor işinin başında olduğunu belirtti.

Kendisi ile ilgili olarak yapılan görüşmelerde, Koronavirüs ile ilgili bir belirtinin olmadığı ve işinin başında olduğunu ifade eden Ç.E., haberlerin gerçeği yansıtmadığını, hem kendisinin hem de yanında çalışanlarında hiçbir sorun olmadığını ifade etti.

 

Yalnız bu haber üstüne WhatsApp ihbar hattımıza gelen  bilgilere göre ;

İsmi geçen doktor Ç.E'nin  tam tersi işinin başında olmadığı, rapor aldığı, yanında çalışan personelin de devlet hastanesi pandemi hekimi tarafından sürüntü alınıp evine gönderildiği iddia edilmektedir ..

Hekim Ç.E nin ise hiç bir şey olmamış gibi işinin başına dönüp sürüntü bile aldırmadan rapor alıp gittiği gün hastanenin  apar topar boşaltıldığı, çalışanlar ve hastaların panik haline sokulduğu  bilgisi kafaları karıştırmaktadır.

Başhekimin ve doktorun basın açıklaması yaparak insanların tekrar Ereğli diş hastanesine olan  güvenini sağlamaları gerekmektedir..

Yukarıdaki habere itiraz eden ve   bizlere telefon açıp doğru bilginin asıl bu olduğunu iddia eden  kişilere göre;

Hastanenin  Doktor ve personeli iş başındadır diye halkı yanıltılmaları affedilemez..

Bashekime şu soruyu soruyoruz .. 

1 Doktordan neden sürüntü alınmadı?

2 Doktor neden tekrar ADSM ye geri çağrıldı?

3. Bu hareket ve belirsizlik çalışanları ve hastaları riske atmadımı?

4. O gün adı geçen  doktorun baktığı hastalarla irtibata geçildi mi kişiler   hastaneye gönderildimi?

5.Ağız ve diş sağlığı yönetimi neden o gün  orayı apar topar boşalttı?

Yorumlar
 • Bahar
  30 Haziran 2020 Salı 04:10

  Oooooo diş hastanesi salya sümük gidiyor bizim milletvekillerimiz nerde

 • Allah'ın adaleti şaşmaz
  29 Haziran 2020 Pazartesi 23:31

  Siz önce kadınların arkasından akan salyalarinizi temizleyin..kurumu kirleten sizlersiniz.

 • Covit21
  29 Haziran 2020 Pazartesi 23:10

  "Covit 20 Adam var adamların nakşıdır, adam var eşek ondan yahşıdır." der bir azeri atasözü

 • CAVİD 20
  29 Haziran 2020 Pazartesi 14:49

  YORUMU NEDEN YAYINLAMIYORSUN

 • dost insan
  29 Haziran 2020 Pazartesi 10:40

  cavid 20 yorumunu yayınlasana editör

 • CAVİD20
  29 Haziran 2020 Pazartesi 09:44

  Bu haberi size veren ya da yaptıran arkadaş ya da arkadaşlar ekmek yediğiniz yere ihanet etmeyin doktorun covid olduğuna CAVİD 19 grubunuzda mı karar verdiniz az kaldı salyalarınızı etrafı sacabildiğiniz kadar sacın bakalım hepiniz kanun önünde hesap vereceksiniz kurduğunuz tuzaklara kendiniz düseceksiniz mert olun kuruma zarar verecek hareketler yapmayın nankörlük yapmayın yalan yanlış bilgilerle kurumu yıprqtmayın

 • Isimsiz
  28 Haziran 2020 Pazar 00:52

  Bu hastanede nedense ortaya cikan her olayin ustu kapatilmak isteniyor cok ilginç

 • Corona19
  28 Haziran 2020 Pazar 00:32

  Allah askina bi isimizde dogru.gitmeyecekmi hersey yalan.dolanlami olacak nasil.guvenipte.hastaneye gidicegiz biz hastane guvenecegimiz yer olmasi gerekirken bu yapilan yanlis bilgilendirmenin altndan nasil kalkilacak gercekten doktor da vurus varsa ne olacak baktigi hastalar calisan ekip hastane calisanlari nasil olacak bashekim ve mudur o sorumlulugu alabilecekler mi yazik cok yazik insan sagligi bu kadar ucuz olmamali

 • Köylü
  28 Haziran 2020 Pazar 00:24

  Ya arkadaşlar bilip bilmeden haber yapıyorsunuz yapmayın yazık ğünahtırya

 • ADSM SIKINTI
  27 Haziran 2020 Cumartesi 19:01

  Çok değerli duş hekimleri nöbetçi de olsa normal randevuda alsak tedavide zorlanıyor peki erken ise neden tedaviye geçildi yada bu hekimler Corona eğitimi almadımı şimdi yorumları okuyorum bu hastane güven vermiyor

 • Meva kolsuz
  27 Haziran 2020 Cumartesi 10:43

  Hastane büyükleri başka işlerle uğraşacaklarına kalite ve dezenfeksiyon la uğraşsınlar

 • İsimsiz
  27 Haziran 2020 Cumartesi 10:34

  Türkiye nin hiç bir yerinde tedavi yapılmamakta tehlikeli değil mi

 • Yorumkapalimi
  27 Haziran 2020 Cumartesi 00:52

  Yorum yapılamıyor.yada yaptığım yorum neden yayında degil

 • Doktor
  26 Haziran 2020 Cuma 23:57

  Doktor yerindeyse benim randevum neden iptal oldu aradık rapor almış hani temiz çıkmıştı

 • Magduriyet
  26 Haziran 2020 Cuma 23:55

  Ya Allah Aşkına gidelimmi gitmeyelim mi milletin kafasını karıştırdılar