Türk Telekom’dan özür ve 10 GB internet hediye!.

27 Eylül 2019 Cuma 17:51

Türk Telekom’dan özür ve 10 GB internet hediye!.

Türk Telekom kesinti hakkında açıklamasını yaptı! 26 Eylül İstanbul Silivri’de yaşanan deprem sonrasında Türkiye geneline yayılan Türk Telekom kesinti hakkında açıklamasında neler söyledi?

 

İstanbul depreminden sonra neler oldu?

İstanbul’da 26 Eylül tarihinde saat 13.59‘da Silivri açıklarında yerin 6.99 kilometre derinliğinde 5.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Depremin ardından ilk 1 saat içerisinde tüm operatörlerden GSM üzerinden sesli iletişim kurmak neredeyse imkansız hale gelmişti. Yoğunluğun azalmasının ardından Turkcell ve Vodafone’da GSM iletişimi tekrar eski haline dönmüştü, fakat Türk Telekom kullanıcılarının çoğu, İstanbul dışındakiler bile gün boyunca bağlantı sorunları yaşamıştı.

Türk Telekom kesinti açıklaması yaptı

Sosyal medya ve diğer platformlarda pek çok kullanıcı Türk Telekom’dan açıklama bekliyordu. Nihayet Türk Telekom tarafından detaylı bir açıklama geldi. İşte o açıklama:

“Türk Telekom Ailesi olarak, kesintisiz ve daha güvenli iletişim için yaptığımız mobil teknoloji yenileme çalışmaları sırasında meydana gelen deprem, şebekemizde aksamalara neden olmuştur.

Mobil abonelerimize bir süreliğine de olsa kesintisiz iletişim sağlayamamanın derin üzüntüsü içindeyiz. Yaşattığımız bu olumsuz deneyimden ötürü içtenlikle özür diler, sabır ve anlayışları için müşterilerimize teşekkür ederiz.

Yaşanan bu olumsuzluğu bir nebze de olsa telafi edebilmek adına, tüm mobil abonelerimize 2 ay boyunca aylık 5 GB, toplam 10 GB mobil internet tanımlanacaktır.

Tüm müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.”

Saygılarımızla,

Türk Telekomünikasyon A.Ş. 

Yorumlar

KDZ EREĞLİ BELEDİYESİ ÖDEMELERİ AYAĞINIZA GETİRDİ

27 Eylül 2019 Cuma 14:19

KDZ EREĞLİ BELEDİYESİ ÖDEMELERİ AYAĞINIZA GETİRDİ

İNTERNETTEN ÖDEMELER ARTIK DAHA KOLAY

Kdz. Ereğli Belediyesi’ne yapacağınız ödemelerdebelediyenin internet sitesi üzerinden işlemlerinizi T.C. numaranızla artık daha kolay yapabilirsiniz.

Kdz. Ereğli Belediyesi, e-belediye uygulamasında T.C. kimlik numarası ile tahsilat hizmeti başlattı.

Belediyeye su, emlak, tabela, işgaliye, kabahatler, ÇTV ve katı atık gibi ödemesi bulunan vatandaşlar artık belediyenin internet sitesi üzerinden T.C. numarasını girerek kredi kartı ile ödemelerini yapabilecekler. 

Bunun için www.kdzereglibel.tr adresinden e-belediye uygulamasına girilip ‘T.C. Kimlik no ile tahsilat’ bölümüne tıklanacak. Tüm borçlar sorgulatılarak kredi kartı ile 7/24 ödeme yapılabilecek.

Yorumlar

TÜRK DENİZ KURVVETLERİ GÜNÜ KUTLU OLSUN

27 Eylül 2019 Cuma 13:56

TÜRK DENİZ KURVVETLERİ GÜNÜ KUTLU OLSUN

Preveze Deniz Zaferinin 481’inci yıl dönümü ve Türk Deniz Kuvvetleri Günü kutlu olsun.

Kdz EREĞLİ Belediye Başkanı Halil Posbıyık Preveze Deniz Zaferi ve Deniz Kuvvetleri’nin 481 ‘inci yıl dönümü kapsamında; Ereğli Limanı’na gelen TCG İ.İNÖNÜ Denizaltısı komutanlarına nazik ziyaretleri için teşekkür etti.


TCG İ.İNÖNÜ Denizaltısı bugün 13.30-17.30 arasında halkın ziyaretine açılacak.

Yorumlar

SAHİLE VURAN İNSAN İSKELETİ KİMİN?

27 Eylül 2019 Cuma 10:56

SAHİLE VURAN İNSAN İSKELETİ KİMİN?

 

Kaynarca sahilinde, 3 hafta önce kıyıya vurmuş olarak bulunan insan iskeletinin, 8 ay önce Kefken Pembe Kayalıklar'da denize düşerek kaybolan gence ait olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor.

Kaynarca ilçesinde, 3 hafta önce  sahilde yürüyüş yapanlar tarafından kıyıya vurmuş, insan iskeleti bulundu.

Uzun süredir denizde olduğu ve bir erkeğe ait olduğu belirlenen iskelet ili ilgili inceleme başlatıldı.

Olay, sabah saatlerinde, Kaynarca Başoğlu Mahallesi Körük mevkisinde meydana geldi. Sahilde yürüyüş yapanlar, kıyıda, üzerinde siyah bir şort bulunan insan iskeleti görünce durumu jandarma ekiplerine bildirdi.

Olay yerine gelen jandarma ekiplerince yapılan incelemede, iskeletin bir erkeğe ait olduğu ve uzun süredir denizde olduğu belirlendi. Yapılan incelemenin ardından iskelet, Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Otopsi Merkezi'ne kaldırıldı.

KAYIP ARAŞTIRMASI

Bulunan iskeletin kime ait olduğunu tespit için son bir yıl içerisinde bölgede denizde kaybolanlarla ilgili olarak yapılan araştırmada 2019 yılının Ocak ayında Kefken Pembe Kayalıklar'da arabasını park edip ortadan kaybolan M.G.ye ait olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor...

O tarihte meydana gelen olayda arabasını Pembe Kayalıklar bölgesinde bırakan genç telefonunuda arabada bırakmış ve gençten bir daha haber alınamamıştı. Sahilde bulunan iskeletten alınan DNA örnekleri gencin ailesinden alınan örnekler ile karşılaştırılacak.

Yorumlar

TCG İ.İNÖNÜ Denizaltısı Bugün Halka Ziyarete Açılıyor

27 Eylül 2019 Cuma 10:47

TCG İ.İNÖNÜ Denizaltısı Bugün Halka Ziyarete Açılıyor

Preveze Deniz Zaferi ve Deniz Kuvvetleri’nin 48 ‘inci yıl dönümü kapsamında; Ereğli Limanı’nda TCG İ.İNÖNÜ Denizaltısı bugün 13.30-17.30 arasında halkın ziyaretine açılacak.

Yorumlar