iYi PARTİDE BEKLENEN ADAY BENDE VARIM DEDİ ..

0
1.231

İyi Parti’de Milletvekili aday adaylığı için antrenmanlar başlarken ilk aday adaylığını ilan eden isim İYİ Parti İl Yönetim Kurulu Üyelerinden Oğuzhan Turhan oldu.

İYİ Parti İl Başkanı Ragıp Bayraktar’ın aday adaylığını açıklaması beklenirken şaşırtan açıklama İl Yönetimi üyelerinden Oğuzhan Turhan’dan geldi.

Oğuzhan Turhan uzun süredir siyaset yaptığını ve milletvekili olarak şehrine hizmet etmek istediğini belirterek Cuma günü aday adaylığını ilan edeceğini açıkladı.

Oğuzhan Turhan’ın açıklaması şöyle;

”İl Başkanımız Ragıp Bayraktar Bey ile yapmış olduğum istişare sonucu Genel Başkanımız Sayın Meral AKŞENER’in Zonguldak ilimizde gerçekleştireceği miting programın hazırlıklarının yoğunluğu nedeni ile bu Cuma günü gerçekleştirmeyi düşündüğüm milletvekilliği aday adaylığım ile ilgili olan basın toplantısı programını bu cumartesi günü gerçekleştirilecek olan mitingimizden sonraki en kısa sürede İYİ Parti Zonguldak il binamız toplantı salonunda il başkanımız ile gerçekleştireceğiz.
Aday adaylığım ile ilgili detaylı açıklamayı bu toplantı ile tüm Zonguldak kamuoyu ile paylaşacağım saygılarımı sunarım.
Oğuzhan Turhan
 OĞUZHAN TURHAN’IN ÖZ GEÇMİŞİ;
 

 

OĞUZHAN TURHAN DOĞUM TARİHİ: 23/04/1984
DOĞUM YERİ: MERKEZ / ZONGULDAK
MEDENİ HALİ: EVLİ
EĞİTİM DURUMU: 1) İlk Öğretim: TED ZONGULDAK KOLEJİ – 1996 MEZUNU 2)
Orta Öğretim: GAZİ İLKÖĞRETİM OKULU – 1999 MEZUNU 3)
Lise Öğretim: KİLİMLİ LİSESİ – 2002 MEZUNU 4)
Üniversite Öğretim: 2016 – ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ( TARİH BÖLÜMÜ ) 2.SINIF ÖĞRENCİSİ İŞ BİLGİLERİ: TURHAN İLETİŞİM MERKEZLERİ – İŞ YERİ SAHİBİ – 2002 YILINDAN BERİ TURHAN GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK ŞİRKETİ – İŞ YERİ SAHİBİ – 2016 YILINDAN BERİ—
OĞUZHAN TURHAN KİMDİR;
1984 yılında Zonguldak’ta dünyaya gelen Oğuzhan Turhan ilk, orta ve lise öğreminide Zonguldak’ta görmüştür.
Oğuzhan Turhan 1940’lı yıllarda Trabzon’dan Zonguldak’a göç etmiş ve Zonguldak’ta kalabalık ve büyük bir aile olan Turhan sülalesinin sevilen bir ferdidir.
Oğuzhan Turhan ortaokul yıllarından beri ülkü ocaklarında yetişmiş bir kişidir.
En son 2011 yılından 2015 yılına kadar Zonguldak Ülkü ocakları il 2.Başkanlığı ve Teşkilatlanma Başkanlığı görevinde bulunmuştur.
2013-2014 yılları arasında MHP Arge komisyonu başkanı olarak ekibi ile beraber 2014 yılındaki yerel seçimler öncesi seçim propaganda çalışmalarında görev yapmış ve merkez ilçede bir yıl içerisinde 9 etkinlik düzenlemiş bulunmaktadır. Bu etkili çalışma sayesinde MHP’nin oylarını 2 katına çıkarmasına büyük bir katkı sağlamıştır.
En son yaşanan Kirli referandum seçimlerinde ekibi ile Türk milliyetçileri hayır diyor Zonguldak platformuna başkanlık etmiş ve il genelindeki propaganda sürecini konferanslar düzenleyerek, saha ve etkili çalışmalar ile yönetmiştir ve Zonguldak’taki seçim sonuçlarına etki etmiştir. Oğuzhan Turhan Genç İş adamı ve Genç siyasetçi olarak tanınmaktadır.

 

 

Yorumlar

yorumlar