Zonguldak 29°C
Açık
Zonguldak
29°C
Açık
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
27°C
Çar
27°C
Civelek ve arkadaşları Çanakkale’de Pankart açtı!
KDZ.EREĞLİ İL OLSUN!
36. Çanakkale Boğazı Wilusa Rotary yarışlarına katılan, Kdz.Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cevdet Civelek ve arkadaşları Pankart açtı.
“ KDZ.EREĞLİ İL OLSUN” yazılı pankartı yarış öncesi açan Civelek ve arkadaşları, “Haklı talebimizi her plartformda dile getirmekten ve kamuoyu oluşturmaktan mutluyuz” dediler.
17 Ülkeden yaklaşık 1000 yüzücünün katıldığı yüzme yarışmasına Kdz.Ereğli’yi Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cevdet Civelek, Sabri Deveci, Mustafa Dursun ve İbrahim Erbakan temsil etti.