Zonguldak 29°C
Açık
Zonguldak
29°C
Açık
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
27°C
Çar
27°C
Genel Kurul toplantısı bugün
Karadeniz Ereğli Belediye Spor Kulübü’nün Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı, bugün belediye yemekhanesinde yapılacak.
Edinilen bilgilere göre; Kulüp Yönetimi, yaptığı toplantıda Olağan Genel Kurul kararı alarak, ilk toplantının bugün saat 14.00’te, belediye yemekhanesinde; çoğunluk sağlanamadığı takdirde ise ikinci toplantının ‘çoğunluk aranmaksızın’ 3 Temmuz Cumartesi günü aynı saat ve yerde yapılmasına karar verdi.
Açılış, yoklama, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayacak olan Genel Kurul toplantısı, Divan Heyetinin oluşturulması, yönetim ve denetim kurulu raporlarının görüşülmesiyle devam edecek.