Zonguldak 24°C
Yağmurlu
Zonguldak
24°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
27°C
1 Ekim’de yapılan Kdz.Ereğli TSO Seçimlerinde yeniden Yönetim Kurulu Başkanlığa seçilen Arslan Keleş ile 9 Ekim’de Deniz Ticaret Odası Başkanlığı’na seçilen Oğuz Ünlüer, bugün mazbatalarını İlçe Seçim Kurulu’ndan aldılar.
Arslan Keleş’in ikinci, Oğuz Ünlüer’in de ilk başkanlıkları bugün aldıkları mazbatayla resmen başladı.