Dolar 31,3607
Euro 34,0194
Altın 2.098,72
BİST 9.097,15
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Zonguldak 12°C
Az Bulutlu
Zonguldak
12°C
Az Bulutlu
Cts 10°C
Paz 12°C
Pts 16°C
Sal 11°C

12’si altın olmak üzere 15 madalya ile ilçeye döndüler.

12’si altın olmak üzere 15 madalya ile ilçeye döndüler.
27 Haziran 2021 18:19
539
A+
A-

Zonguldak’ta düzenlenen “Tekvando İl Şampiyonası”nda, ilçedeki çeşitli orta okullardan öğrencilerin yer aldığı Karadeniz Ereğli Tekvando Spor Kulübü Sporcuları 12’si altın olmak üzere 15 madalya ile ilçeye döndüler.


Zonguldak’taki Site Spor Salonu’nda gerçekleştirilen şampiyonada Ereğlili sporcular, 12 birincilik, 2 ikincilik ve 1 üçüncülük elde ederek, 7-14 Temmuz tarihleri arasında Ankara’da yapılacak “Türkiye Yıldızlar Tekvando Şampiyonasına katılmaya hak kazandılar.


Antrenör Murat Kale, turnuvanın ardından yaptığı açıklamada, ülkede etkisini sürdüren Koronavirüs (Covid-19 salgın süresinde, aldıkları özel izinlerle sporcuların antrenmanlarını sürdürmelerini sağladıklarını belirterek, şunları kaydetti:


“Pandemi döneminde sporcularımızı performans açısından hazır tutarak, müsabakalarda başarılı olmalarını sağladık.

Çok şükür, çalışmalarının meyvelerini de şampiyonluklarla taçlandırarak emeklerimizin karşılığını aldık.

Bu vesileyle; sporcu velilerine, sporculara ile pandemiye rağmen spor salonunun sporcularımıza açık tutulmasını sağlayan İl ve İlçe Spor Müdürlüğümüze teşekkür ediyoruz.”


ŞAMPİYONA BİRİNCİLERİ


Sude Özay (Cumhuriyet Orta Okulu)
Batu Boz (Cumhuriyet Orta Okulu)
Orkun Ateş (Cumhuriyet Orta Okulu)
Azra Sera Parmaksız (Cumhuriyet Orta Okulu)
Ozan Doğan (Cumhuriyet Orta Okulu)
Berrin Ateş (Cumhuriyet Orta Okulu)
Ezel Karaarslan (Kepez İzmirlioğlu (O.O.)
Harun Ürkmez (İsmet İnönü O.O)
Yiğit Poyraz Danışmaz (Atatürk Orta Okulu)
Elif Reyhan Yılmaz (Nurdan-Ahmet Orhan Oğuz O.O)
Emine Eylem Aksın (Ören Orta Okulu)
Yudum Zaman (Turgut Reis Orta Okulu)

ŞAMPİYONA İKİNCİLERİ


Fatma Betül Yalnız (Turgut Reis Orta Okulu)
Ayaz Yavuz Meydan (Kışla Mahmut Likoğlu O.O)

ŞAMPİYONA ÜÇÜNCÜSÜ


Zeynep Ceylin Aydın (Merih Şuğle Orta Okulu)
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.