Zonguldak 24°C
Yağmurlu
Zonguldak
24°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
27°C
2021-2022 Türkiye Masterler Veteranlar Futbol Liginde mücadele eden Kdz. Ereğli Zafer Men Masterler takımı, Bartın’da karşılaştığı Bartın Veteranlar takımını 2-1 mağlup ederek 10 maçta yenilgi yüzü görmedi.
Turgut Tanyıldız başkanlığında ve önceki Dönem Belediye Başkanı Murat Sesli kaptanlığında sahaya çıkan Ereğli Zafer Men Masterler takımı Bartın Veteranlar takımını Murat Sesli ve Hakan Alkan’ın (Çaki) attığı gollerle 2-1 mağlup etti. 10’da 10 yapan Kdz. Ereğli Zafer Men Masterler takımının başkanı Turgut Tanyıldız, hedefleri olan Türkiye şampiyonluğuna adım adım ilerlediklerini ifade etti.