Bu Çocukların Aileleleri Yok mu?
![Bu Çocukların Aileleleri Yok mu?](https://www.akgunhaber.com/wp-content/uploads/2022/05/IMG-20220527-WA0017-300x169.jpg)
Karadeniz Ereğli ilçesinde apartmandan bisiklet çalan 3 kafadar güvenlik kameralarına yakalandı.
Olay ilçeye bağlı Ömerli Mahallesi Kurtuluş Caddesi Kaynarca Konutları B2 blokta meydana geldi. İddiaya göre Kaynarca Konutları B2 blok girişinde apartman sakinlerinin çocuklarına ait 2 adet bisiklet geçtiğimiz günlerde çalındı. Güvenlik kamera görüntülerini inceleyen bisiklet sahipleri, apartmana giren yaşı küçük 3 çocuğun bisikletleri çaldıklarını belirledi.
İLK OLARAK KEŞİFE GELMİŞLER…
Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde 3 çocuk ilk olarak apartmana gelerek keşif yapıyor. Apartmana ikinci kez gelen 3 çocuktan ikisi 2 adet bisiklet ile binadan ayrılıyor.
Görüntülerle birlikte emniyet müdürlüğüne giden bisiklet sahibi aileler şikâyette bulundu. Hırsızlık zanlılarının bulunması için emniyet müdürlüğü ekiplerinin çalışma başlattığı bilgisine ulaşıldı.