Zonguldak 24°C
Hafif Yağmurlu
Zonguldak
24°C
Hafif Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
27°C
Sal
27°C
Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde Ihlamur ağacını budadığı sırada elektrik çarpan Recep Ç. Hastaneye kaldırıldı.
Olay Alaplı İlçesine Bağlı Yeşilyurt köyünde meydana geldi.
Alınan bilgilere göre Hallı Köyünden Yeşilyurt köyüne Ihlamur ağacı budamak için gittiği öğrenilen Recep Ç., kesim yaptığı sırada elektrik tellerine değmesi sonucu elektrik akımına kapıldı.
Olayda yaralanan Recep Ç. İçin haber verilen ve kısa sürede olay yerine gelen 112 ekipleri, yaralıya yaptıkları ilk müdahalenin ardından Özel Echomar hastanesine kaldırdı.