Zonguldak 24°C
Yağmurlu
Zonguldak
24°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
27°C
Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Yalnızçam köyü muhtarı Ergin Kuşçu kendi oğlunun nikahını Muhtarlar Derneği’nde kıydı.
Ereğli ilçesine bağlı Yalnızçam Köyü Muhtarı Ersin Kuşçu pandemi salgını dolayısıyla oğlunun nikahını kendisi kıydı. Oğlu Ferdi ile gelini Şükran’ın nikahını Muhtarlar Derneği’nde kıyan baba Kuşçu” Pandemi salgını dolayısıyla nikahımızı burada kıymak zorunda kaldık.
Oğlum ve gelinimin nikahını kıymak çok farklı bir duygu.