TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 341.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 27.692
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 237
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 23.197

Bir Resim Vermekle Bu İşler Olmaz..

AK Parti Zonguldak İl Başkanlığı, cumartesi Günü Ereğli’ye bağlı Ormanlı Beldesinde, Belediye Meclis Üyesi Abdullah Cebeci’nin MHP’den istifa ederek AK Parti’ye geçişinin spontane gelişen bir olay olduğunu ve işlemin gerçekleşmediğini..

Bir Resim Vermekle Bu İşler Olmaz..

AK Parti Zonguldak İl Başkanlığı, cumartesi Günü Ereğli’ye bağlı Ormanlı Beldesinde, Belediye Meclis Üyesi Abdullah Cebeci’nin MHP’den istifa ederek AK Parti’ye geçişinin spontane gelişen bir olay olduğunu ve işlemin gerçekleşmediğini bildirdi.

AK Parti’den İl Başkanı Zeki Tosun imzasıyla yapılan açıklamada, 31 Temmuz tarihinde Karadeniz Ereğli’ye bağlı Ormanlı Beldesi Belediye Meclis Üyesi Abdullah Cebeci’nin MHP’den istifa ederek AK Parti’ye katıldığı yönünde haberlerin yerel gazete ve internet haber sitelerinde yer aldığı hatırlatıldı.

Açıklamada şu ifadeler yer aldı;

“Ancak Ormanlı beldemizde sayın vekillerimizin belediye başkanlığını ziyareti sırasında spontane bir şekilde meydana gelen ve teşkilatlarımızın bilgisi dışında vuku bulan, basına yansıyan üyelik gerçekleşmemiştir. Bu tür haber ve gelişmeler karşısında partimizin sorumlu teşkilat ve yöneticililerinin beyanlarını esas almalarının yerinde olacağını belirtiriz.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL