Zonguldak 29°C
Açık
Zonguldak
29°C
Açık
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
27°C
Çar
27°C
Bölgesel Amatör Lig 7’nci bölge, 1’inci grupta mücadele eden Ereğli Belediyespor’da istifası kabul edilen teknik direktör Erhan Koç’un yerine Telat Özden’le anlaşmaya vardı.
Özden tesisleri gezdikten sonra Şehit Vefa Karakurdu stadına gelerek Ercan Yaman ve Şaban Kuzu idaresinde idmana çıkan takımı izlerken çift kale maç yapmalarını istedi.
Gazetecilerin ‘hayırlı olsun’ temennilerine ‘ekibim olmadan cevap vermem’ demesi deyim yerinde ise Burnu Kaf Dağında mı? bir algıya neden oldu.
Özden ve ekibi yarın takımla birlikte antrenmanlara başlayacak.