Kar dolayısı ile evinde kapalı kalıp araba kullanmayanlar yada sokağa çıkmayıp yürümeye hasret kalanlar aman dikkat !!!
Bugünkü kazaların yoğunluğu gösterdi ki herkes biraz dikkatsiz, lütfen kendimize ve başkalarının canına zarar gelmemesi için daha da dikkatli olalım.
YAYAYA CARPMA
Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde pazardan dönen yaşlı kadına hafif ticari araç çarptı. Yaralı 112 sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından ambulansla Kdz Ereğli Devlet Hastanesine kaldırıldı. Kaza saat 12.20 sıralarında ilçeye bağlı Bağlık Mahallesi Sakindere sokakta meydana geldi. İddiaya göre pazardan dönen Gülizar K.’ye , F.G.’nin kullandığı 67 TP 014 plakalı hafif ticari araç çarptı. Kazada yaralanan Gülizar K.’nin yardımına koşan vatandaşlar 112 sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine kısa sürede ulaşan 112 sağlık ekipleri Gülizar K.’ye yaptıkları ilk müdahalenin ardından ambulansa alarak Kdz Ereğli Devlet Hastanesine kaldırdı. Tedavi altına alınan Gülizar K.’nin sağ ayağının kırık olduğu öğrenilirken sürücü ise ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.