Zonguldak 29°C
Açık
Zonguldak
29°C
Açık
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Çar
27°C
CHP Zonguldak Milletvekili Adayı Eylem Ertuğrul, Ereğli Gazeteciler Derneği (EGD) Başkanı Şafak Erel ve yönetimini ziyaret ederek, 14 Mayıs tarihinde yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 28. dönem milletvekili seçimlerinde başarılı olmak için çalışacaklarını söyledi.
Ereğli Gazeteciler Derneği Başkanı Şafak Erel’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, çalışmalarında başarı ve kolaylıklar diledi.
Ziyarette, Ertuğrul ve beraberindeki heyeti karşılayanlar arasında Kdz. Ereğli Gazeteciler Derneği Başkanı Şafak Erel’in yanı sıra Başkan Yardımcısı Vedat Kılıç, Mali Sekreter İlknur Turt, Genel Sekreter Haydar Yağız, üye Erdoğan Kutlu’da hazır bulundu.
Güncel konuların da konuşulduğu ziyaret, toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.