Zonguldak 29°C
Açık
Zonguldak
29°C
Açık
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Çar
27°C
Ereğli’de, 38 dükkan ve 4 sosyal tesisin kura çekimi yapıldı
Ereğli’de, 38 dükkan ve 4 sosyal tesisin kura çekimi yapıldı
Kdz Ereğli Galericiler Sitesinde bulunan 38 dükkan ve 4 sosyal tesisin kura çekimi Ereğli Noterinin gözetiminde yapıldı.Kdz. Ereğli Galericiler Sitesinde kura çekimi gerçekleştirildi.
Tüm üyelerin katılım sağladığı ve polis güvenliğinin alındığı kura çekiminde Başkan Ali Yanık, Başkan Yardımcısı Ferhat Durgut, Muhasip üye Ali Temel’in yönetiminde gerçekleşti. Oto Galericiler Sitesi’nde hak sahibi esnafın hangi dükkanın kendisine ait olduğunu Kdz. Ereğli Noteri gözetiminde öğrendi. 2017’de başlanılan inşaatta sona yaklaşıldı.