Zonguldak 29°C
Açık
Zonguldak
29°C
Açık
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
27°C
Çar
27°C
Ereğli’de son iki günde Korona Virüs kaynaklı iki can kaybı yaşandı.
Son olarak 12 Haziran’da Korona Virüs kaynaklı can kaybı yaşanan Ereğli’de dün İlçeye bağlı Sarıkaya köyünde ikamet eden ve bir süredir Ereğli Devlet Hastanesinde Korona Virüs tedavisi gören 79 yaşındaki Fatma Hamurcu yaşam savaşını kaybetmişti.
Bugünde İlçenin Ormanlı Beldesine bağlı Başören Doğancılar köyünde ikamet eden ve bir süredir Ereğli Devlet Hastanesinde Korona Virüs tedavisi gören 53 yaşındaki Fatma Duman hayatını kaybetti.
Vefatı kayıtlara bulaşıcı hastalık olarak geçen Fatma Duman’ın cenazesi, Korona Virüs tedbirleri alınarak gün içinde toprağa verilecek.
Son vefatla ilçede son 2 günde 2, Haziran ayı içinde ise 7 can kaybı yaşandı.