Zonguldak 25°C
Yağmurlu
Zonguldak
25°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
27°C
Sal
27°C
Takımımız, 2. ve 3. Ligde Modafen ve GMG Kastamonuspor takımları ile 36 maçta forma giyen 20 yaşındaki sol ve sağ kanat oyuncusu Eren Evin’i renklerine bağladı.
Söz konusu transferin gerçekleşmesinde oyucunun lisansının kulübünden bedelsiz olarak alınmasını sağlayan GMG Kastamonuspor Teknik Direktörü Ümit Karan’a teşekkür ediyor, Eren Evin’e Kdz.Ereğli Belediyespor kariyerinde başarılar diliyoruz.