Zonguldak 24°C
Yağmurlu
Zonguldak
24°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
27°C
Halkın oylarıyla göreve gelen ve içinde bulunduğu toplum için hizmet üretmeye gayret gösteren muhtarlarımız, yöremizin ayağa kalkması ve halkımızın ihtiyacı olan hizmetlerin hızlı ve doğru bir şekilde sağlanması için çok önemli bir aracıdır. Devlet mekanizmaları ile halk arasında bağ sağlayan ilk basamağı teşkil ederler.
Bu kutsal görevi zorluklar içerisinde, bazen siyasi baskılar altında yerine getirmeye çalışan muhtarlarımıza şükran borçlu olduğumuzu söylemek isterim.
Bu duygu ve düşüncelerle başta Ereğli’mizin saygın muhtarları olmak üzere yöremizin ve ülkemizin bütün cefakar ve vefakar muhtarlarını saygıyla selamlıyor, 19 Ekim Muhtarlar Gününü kutluyorum.
Eylem Ertuğ ERTUĞRUL
CHP Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı