Zonguldak 24°C
Yağmurlu
Zonguldak
24°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
27°C
Gülüç Belediyesi, Kızılay ile protokol imzaladı
Gülüç Beldesi Belediye Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş ziyaretine gelen Kdz. Ereğli Kızılay Şube Başkanı Kürşat Yağız ve Genç Kızılay Gönülleri ile Kızılay Lojistik İkinci El Tekstil Ürünleri Toplama Projesi İş Birliği Protokolü imzaladı.
Başkan Demirtaş yaptığı sosyal medya paylaşımında; “Kdz. Ereğli Kızılay Şube Başkanı Kürşat Yağız ve Genç Kızılay Gönülleri ziyaretimize geldiler. Gülüç Belediyesi ve Kızılay Lojistik İkinci El Tekstil Ürünleri Toplama Projesi İş Birliği Protokolü İmzalandı. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.