Zonguldak 29°C
Açık
Zonguldak
29°C
Açık
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
27°C
Çar
27°C
Karadeniz Ereğli’de Halk Otobüsü yolun karşısına geçmek isteyen yayaya çarptı.
Kazada yaralanan yaya olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırıldı.
Kaza Müftü Mahallesi Erdemir Caddesi üzerinde meydana geldi. İddiaya göre çarşı istikametine giden Nadir T. (25) İdaresindeki 67 M 8523 plakalı halk otobüsü yolun karşısına geçmek isteyen 56 yaşındaki Hüseyin Cindoruk’a çarptı.
Kazada yaralanan yaya için sağlık ekiplerine haber verildi. Olay yerine gelen 112 ekipleri yaralı Hüseyin Cindoruk’a yaptıkları ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırdı.
Yaralının tedavisine başlandığı ve sürücü Nadir T. Nin ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldüğü öğrenildi. Kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı.