Hem Yenildik Hem Dövüldük ; Karabük Ayıp Ettin!!!
![Hem Yenildik Hem Dövüldük ; Karabük Ayıp Ettin!!!](https://www.akgunhaber.com/wp-content/uploads/2022/10/IMG-20221030-WA0016-300x225.jpg)
Bölgesel Amatör Lig (BAL) 5. Grup’ta mücadele eden temsilcimiz Ereğli Belediye spor Deplasmanda Karabük İdman yurdu spora 3-0 mağlup oldu.
Maç sonrasında Karabük taraftarları, Ereğli Belediyespor taraftarlarını taşıyan otobüse saldırdı. Olaylarda 5 kişinin yaralandığı öğrenildi.
Pazar günü Karabük’te oynanan karşılaşmada temsilcimiz Ereğli Belediye spor Karabük İdman yurdu spora Yusuf Akbulut’un 2, Eray Şekerci’nin golleri ile 3-0 mağlup oldu. Karşılaşmanın ardından Ereğli belediye spor taraftarlarını taşıyan otobüse Karabük sporlu taraftarlar taşlarla saldırdı. Araçta büyük hasar meydana gelen olayda 5 kişi de yaralandı. Olay sonrasında taraftar grubu ile yapılan görüşmelerde saldırıda polis ekiplerinin zayıf kaldığı ve saldırıya uğramalarına rağmen bazı Ereğli belediye sporlu taraftarların gözaltına alındığı iddia edildi.