TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 341.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 27.692
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 237
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 23.197

Hüseyin Uğuz Ve Spora Gönül Verenler Latifoglunu Ziyaret Ettiler

Zonguldak’ın Ereğli ve Alaplı ilçesinin spor dalında adından sıkça söz ettiren Alaplı Aktif Spor kulübü 9-10-11 Temmuz tarihlerinde 660. sı düzenlenecek olan tarihi Kırkpınar yağlı güreşlerinde 16 sporcu ile temsil..

Hüseyin Uğuz Ve Spora Gönül Verenler Latifoglunu Ziyaret Ettiler

Zonguldak’ın Ereğli ve Alaplı ilçesinin spor dalında adından sıkça söz ettiren Alaplı Aktif Spor kulübü 9-10-11 Temmuz tarihlerinde 660. sı düzenlenecek olan tarihi Kırkpınar yağlı güreşlerinde 16 sporcu ile temsil edecek.

Yaraşlıyörük köyü Alaplı spor klübü başkanı Hüseyin Uğuz ve genç pehlivanlar 2019 yılında Yaraşlıyörük köyünde yapılan güreşlerde ağalığı ve altın kemeri alan Reşat Latif’i iş yerinde ziyaret ettiler.

Yaraşlıyörük köyü Alaplı spor klübü başkanı Hüseyin Uğuz açıklamasında; ‘’Önümüzdeki hafta yapılacak oan 9-10-11 Temmuz yağlı güreş Kdz. Ereğli Yaraşlıyörük köyü ağamız ve abimiz Reşat Latif’in her zaman desteğini görüyoruz.

İnşallah Yaraşlıyörük yağlı güreşlerini 9. Ayda yapacağız.

Biz abimize herkesin huzurunda teşekkür ediyoruz,sağolsun,varolsun. Ata sporlarına destek olduğu için teşekkür ediyorum. Reşat abi 2019 Yaraşlıyörük’te yapılan yağlı güreşimizin güreş ağasıdır. Pandemiden dolayı güreşlerimizi geçen yıl yapamadık. İnşallah bu yıl Eylül, Ekim ayında anlaşmamızı yapacağız,ağamızın izniyle.’’ Dedi.

Yaraşlı yörük güreş ağası Reşat Latif ise konuşmasında “Bende güreş ağası olarak gençlerimizin sonuna kadar arkasındayım ve tüm sporlarda varım. Seneye yapılacak olan Kırkpınar yağlı güreşlerinde desteklerimi esirgemiyeceğim her zaman yanında olacağım.

İnşallah bu Eylül ayında yapacağımız güreşlerimizde gençlerimizin her zaman yanında olacağız, gençlerimize sonsuza kadar desteklerimizi sürdüreceğiz”

Ziyaret hatıra fotoğrafı çekiminin ardından ziyaret sona erdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL