Zonguldak 29°C
Açık
Zonguldak
29°C
Açık
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Çar
27°C
Kalp krizi geçirdi, hayata tutunamadı
Almanya’da yaşayan Zonguldak’ın Alaplı ilçesi doğumlu tır şoförü Cengiz Karademir (57), geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi.
Almanya’da yaşayan Zonguldak’ın Alaplı ilçesi doğumlu tır şoförü Cengiz Karademir (57), geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi.
Alaplı’nın Kasımlı Köyü nüfusuna kayıtlı olan ve uzun yıllar Almanya’da ikamet eden tır şoförü Cengiz Karademir, geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti.
Cansız bedeni bugün sabah Almanya’dan Alaplı’ya getirilen Karademir’in cenazesi, bugün öğle namazına müteakip Kasımlı Köyü Çöngelli Mahallesi Camii’nde kılınacak cenaze namazının ardından aile mezarlığında toprağa verilecek.