KDZ. EREĞLİ’DE, FESTİVAL STANDLARI SATIŞA ÇIKTI
![KDZ. EREĞLİ’DE, FESTİVAL STANDLARI SATIŞA ÇIKTI](https://www.akgunhaber.com/wp-content/uploads/2023/06/IMG-20230608-WA0016-1024x682.jpg)
KDZ. EREĞLİ’DE, FESTİVAL STANDLARI SATIŞA ÇIKTI
Kdz. Ereğli Belediyesi’nin 06-09 Temmuz tarihleri arasında düzenleyeceği 23. Uluslararası Sevgi, Barış, Dostluk Kültür ve Sanat Festivali için sahil bandında hazırlanan sınırlı sayıda festival standı satışa çıktı.
Kdz. Ereğli Belediyesi’nin 06-09 Temmuz tarihleri arasında düzenleyeceği 23. Uluslararası Sevgi, Barış, Dostluk Kültür ve Sanat Festivali hazırlıkları sürüyor. Festival öncesi sahil bandında kurulumu yapılan sınırlı sayıdaki tanıtım ve satış standı 8 bin 500 TL’den satışları başladı.
Stantlardan almak isteyenler Kdz. Ereğli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne başvurabilecek. Detaylı bilgi almak isteyenler 333 11 53 – 333 11 04 numaraları arayabilir.
Festival standlarının satışı 30 Haziran tarihinde sona erecek.