KDZ. EREĞLİ’DE VEFAT EDENLER:

1- Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden; Kdz. Ereğli Belediyesi Meclis Üyesi Osman Yeniköy İle Orhan, Selma, Zeynep Ve Nilüfer’in Anneleri, Abdullah Yeniköy’ün Eşi, Nazmiye YENİKÖY Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Gökçebey Bakacakkadı Beldesi Zincirlikuyu Camiinde Kılınacak Öğle Namazından Sonra Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

2- Kışla Mahallesi Sakinlerinden Adem, Mustafa Er Ve Merhume Mürüvet Kaplan’ın Anneleri, Dilek, Barış, Murat, Ümit, Uğur, Sabri Ve Sevda’nın Babaanneleri, İsmail Er’in Eşi Nebiye ER Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Kışla Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Kışla Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

3- Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden Halil Çakmak Ve Hatice Çakmak’ın Oğulları, İsmail Çakmak, Adem Çakmak, İbrahim Çakmak Ve Hava Erkez’in Kardeşi, Elmatepe Mahallesi Muhtarı Yüksel Erkez’in Kayınbiraderi, Sanayi Esnaflarından Emrah Çakmak’ın Amcası, Baran Çakmak’ın Babası Şaban ÇAKMAK Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İnallı Camiinde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip İnallı Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

4- Müftü Mahallesi Sakinlerinden Merhum Hasan İle Merhume Hatice Özgün’ün Oğlu, Merhume Nesrin Özgün’ün Eşi, Özer Ve Özlem’in Babaları, İsmail, Ayşe, Yaşar, Vasri Ve Münevver’in Kardeşleri, Egemen, Nisa Ve Zeynep’in Dedeleri, Ayla Özgün’ün Kayınpederi, Erdemir’den Emekli Mustafa ÖZGÜN Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hatip Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından  Şehir    Mezarlığında  Toprağa Verilecektir.

5- Elmacı Köyü Sakinlerinden Selahattin, Ercan, Merhum Mustafa, Hatice Ve Nefiye’nin Babaları, Merhume Halime Yavuz’un Eşi, T.T.K.’dan Emekli Başmadenci Ve Elmacı Köyü Eski Muhtarı Hacı İsmail YAVUZ Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hatip Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Akgün Haber Ailesi olarak, hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet; kederli aileleri ile yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.