Zonguldak 24°C
Yağmurlu
Zonguldak
24°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
27°C
Kuyumcular, Olağanüstü Genel Kurula gitti
Kdz. Ereğli, Alaplı ve Çevre Kuyumcular Derneği, Olağanüstü Genel Kurula gitti.
Kdz. Ereğli, Alaplı ve Çevre Kuyumcular Derneği, Olağanüstü Genel Kurula gitti. Bugün akşam Site Kulüp’te yapılan Genel Kurulda, Dernek Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeliklerinde değişiklikler oldu.
Edinilen bilgilere göre; yapılan Olağanüstü Genel Kurulda, Nuri Deniz’in yerine Taner Özkaba Dernek Başkanlığına seçilirken, yeni Yönetim Kurulu ise şu isimlerden oluştu: Mustafa İslam Yazıcıoğlu, Mehmet Yiğitoğlu, Cengiz Yaman, Doğan Suiçmez, Oğuzhan Oğuz, Yavuz Sesli, Talha Yavuz.