Zonguldak 24°C
Yağmurlu
Zonguldak
24°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
27°C
Zonguldak’ın Alaplı İlçesinde patpat ile derede mahsur kalan iki kişi Alaplı Belediyesi İtfaiye Ekiplerince kurtarıldı.
Olay, gece saatlerinde ilçeye bağlı Çayboyu Türbe mevkiinde meydana geldi. İddiaya göre, patpat ile dereden karşıya geçmeye çalışan iki kişi şu seviyesinin yükselmesi üzerine ortasında mahsur kaldı.
Mahsur kalan vatandaşlar 112 Çağrı merkezine haber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen Alaplı Belediyesi İtfaiye ekipleri iş makineleri ile mahsur kalan iki kişiyi kurtardı.
Derede kalan patpat de çekilerek karaya alındı. Mahsur kalan iki kişinin durumunun iyi olduğu öğrenildi.