Zonguldak 29°C
Açık
Zonguldak
29°C
Açık
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
27°C
Çar
27°C
Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, 4. Dönem Toplu İş Sözleşmeleri devam eden Tat Metal AŞ’’deki sendika üyesi işçiler, Türk Metal Sendikası Şube Başkanı Yakup Yılmaz’ı ziyaret ettiler.
Tat Metal bünyesindeki Çelik Servis Merkezi ve Galvanizleme hattı işçileri, ziyaret ettikleri Şube Başkanı Yılmaz nezdinde sendikalarına olan bağlılıklarını dile getirdiler.
Üyelerini kapıda karşılayan Yılmaz da, gerçekleştirilen görüşmelerle ilgili bilgilendirdiği üyelerine, gösterdikleri bağlılıklarından dolayı daha da güçlendiklerini dile getirerek, teşekkür etti, kazasız, belası çalışma yaşamı dileğinde bulundu.