Zonguldak 29°C
Açık
Zonguldak
29°C
Açık
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Çar
27°C
Akcakoca’lı Hemşehrimiz Kadir Kaya ve arkadaşları Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek depremden etkilenen vatandaşların enkaz altında kalan gözlüklerini yeniden yaptılar.
Karasu’da faaliyet gösteren ATA OPTİK öncülüğünde İskenderun Devlet Hastanesi Güvenlik Binası’nda kurulan atölyede hekimler öncülüğünde deprem nedeniyle gözlüğünü kaybeden vatandaşlara yeni gözlüklerini hazırlayan gönüllü ekip günde ortalama 300 vatandaşa yardımcı oluyor.