Zonguldak 24°C
Yağmurlu
Zonguldak
24°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
27°C
Zonguldak’ın Alaplı ilçesi Özel Halk Otobüsleri Kooperatif ücretlerine zam yapıldığı bildirildi.
Alınan bilgilere göre Halk Otobüsleri Kooperatifi yönetimi üzerine görüşme yapan Esnaf ve Sanatkarlar Odası yapılan görüşmeler sonrasında Alaplı Ereğli arası Elektronik kart biniş ücreti (Abonman ) 15 TL’den olan sivil biniş ücreti yüzde 18 TL’ye yükselirken, öğrenci ise 12 TL olan biniş abonman ücreti 2 TL artırarak 14 TL’ye yükseltildi.
Zamlı tarifenin uygulanmasına 20 Şubat tarihi ile geçileceği öğrenildi.