Zonguldak 24°C
Yağmurlu
Zonguldak
24°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
27°C
TARAFTARA DAVET
Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 1. Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren Kdz. Ereğli Belediyespor, 6 Mart Pazar saat 14.00’de kendi sahasında oynayacağı Devrek belediyespor maçı hazırlıklarını sürdürüyor.
ŞAMPİYONLUK YOLUNDA ÖNEMLİ VİRAJ
Geçtiğimiz hafta Bakırköyspor’u 3-1 mağlup eden Kdz. Ereğli Belediyespor’da hedef Devrek Belediyespor’u da mağlup ederek şampiyonluk yarışında yoluna kayıpsız devam etmek.
TARAFTARA DAVET
Kdz. Ereğli Belediye ve Belediyespor Kulüp Başkanı Halil Posbıyık, haftasonu oynanacak maç öncesi tüm sporseverleri maça davet ederek destek çağrısında bulundu.