Zonguldak 24°C
Hafif Yağmurlu
Zonguldak
24°C
Hafif Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
27°C
TELAT ÖZDEN, TAKIMLA ANTRENMANA ÇIKTI
BEYKOZ MAÇI MESAİSİ SÜRÜYOR
Bölgesel Amatör Lig 7’nci bölge, 1’inci grupta mücadele eden Kdz. Ereğli Belediyespor’da göreve başlayan Telat Özden takımla birlikte antrenmana çıktı.
Ereğli Belediyespor 20 Şubat Pazar 14.00’de kendi sahasında Beykoz ile karşı karşıya gelecek.
Bölgesel Amatör Lig 7’nci bölge, 1’inci grupta mücadele eden Ereğli Belediyespor’da göreve başlayan Telat Özden ve ekibi takımla birlikte antrenmana çıktı.
HEDEF: GALİBİYET
Kdz. Ereğli Belediyespor Pazar günü saat 14.00’de Şehit Vefa Karakurdu Stadı’nda karşılaşacağı Beykoz maçı hazırlıklarını yeni teknik direktör Telat Özden nezaretinde sürdürüyor.