Zonguldak 24°C
Yağmurlu
Zonguldak
24°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
27°C
Düzce’de, yılbaşı öncesinde kaçak alkol ile ilgili ekiplerin gerçekleştirdiği operasyonda 46 litre kaçak içki ele geçirildi. 2 şahıs gözaltına alındı.
Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, yılbaşı öncesinde Akçakoca’da operasyon düzenledi.
Yapılan operasyonda 2 şüpheli şahsın ikametinde ve iş yerinde yapılan aramalarda toplam 100 litre etil alkol, 298 adet alkol kiti, 46 litre sahte/kaçak içki, 83 adet cinsel içerikli ürün bulunarak el konuldu.
Şüpheli şahıslar gözaltına alındı.