3 gün süreyle tamamen kapatılacak
![3 gün süreyle tamamen kapatılacak](https://www.akgunhaber.com/wp-content/uploads/2022/12/Picsart_22-12-21_02-44-48-085-1024x604.jpg)
3 gün süreyle tamamen kapatılacak
Zonguldak’ta su ve kanalizasyon çalışmaları yapılacak olması nedeniyle, 12 Katlı İş Merkezi ile İstasyon Caddesi arası 3 gün süre ile çift yönlü olarak trafiğe tamamen kapatılacak.
Zonguldak’ta su ve kanalizasyon çalışmaları yapılacak olması nedeniyle, 12 Katlı İş Merkezi ile İstasyon Caddesi arası 3 gün süre ile çift yönlü olarak trafiğe tamamen kapatılacak.
Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada; “26.01.2023 Perşembe günü Zonguldak Belediye Başkanlığının Su ve Kanalizasyon çalışması nedeniyle Fevkani Köprü üzeri 12 Katlı İş Merkezi – İstasyon Caddesi arası 3 gün süre ile çift yönlü olarak trafiğe tamamen kapatılacaktır. Sürücülerimizin Alternatif Güzergâh olarak -Acılık Caddesini -Gazipaşa Caddesi istikametini kullanmaları, Sürücülerimizin MAĞDURİYET yaşamamaları adına hassasiyet göstererek, önemle duyarlı olunması kamuoyuna saygı ile duyurulur.” ifadelerine yer verildi.