Bugün Kaybettiklerimiz
![Bugün Kaybettiklerimiz](http://akgunhaber.com/wp-content/themes/neva/images/noimage.png)
Kdz.Ereğli İlçesinde Bugün (21 Şubat 2022 Pazartesi) Vefat edenler ;
1- Belen Yeni Mahalle Sakinlerinden; Merhum Rasim Aydın Ve Merhume Emine Aydın’ın Oğulları; Şaban, Ahmet, Mustafa Ve Ramazan Aydın’ın Kardeşleri; Ayşe Aydın’ın Eşi; Rasim Aydın Ve İlknur Okumuş’un Babaları; Ramazan Okumuş Ve Ayşe Aydın’ın Kayınpederleri Ttk’dan Armutcuk Güvenlikten Emekli İbrahim AYDIN Vefat Etmiştir.
Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazından Önce Belen Yeni Mahalle Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Belen Yeni Mahale Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyor, Hayatını kaybedenlere Cenab-ı Allah’tan Rahmet, aile efradı başta olmak üzere tüm yakınlarına da sabırlar diliyoruz.
Akgün Medya Ailesi