Akgün Haber

Kdz.Ereğli Haberleri

Ak Parti El Ele Verirse Kazanır, O Köy Senin Bu Köy Benim O Onun Adamı Bu Benim Adamım Olarak Yönetilirse Değil

2 min read

AK Parti, mahalle ve köylerde programlar düzenleyececek

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Teşkilatı, Kurban Bayramı nedeniyle bayramlaşma programı düzenlendi.


AK Parti İlçe Başkanı Saffet Bozkurt ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ev sahipliğinde, Parti binasında gerçekleştirilen bayramlaşma programına; Milletvekili Hamdi Uçar, önceki dönem Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, İl Başkan Yardımcısı Fatih Çakır,İl Genel ve Belediye Meclis Üyeleri, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Naci Yalçınkaya, , İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Yöneticileri, önceki dönem İlçe Başkanlarından Mustafa Demiray, Adem Öztürk, Ormanlı Belde Başkanı Varol Aksoy ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kandilli Belde Başkanı Osman Çakmakoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Gülüç Belde Başkanı İsmail Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Muhtarlar Derneği Başkanı Şükrü Kılıç, bazı Mahalle ve Köy Muhtarları ile partililer ve vatandaşlar katıldı.
Bayramlaşma programında konuşan AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt, programa iştirak edenlerin bayramını kutlayarak başladığı konuşmasında şunları söyledi:


“Bundan sonraki süreçte Vekillerimizin de katılımlarıyla köy ve mahallelerimizde programlar düzenleyeceğiz. Ereğli’nin ve Zonguldak’ın problemlerinin çözülmesi noktasında, inşallah hepimiz elimizden geleni yapacağız. Vekillerimize inancımız tam. Katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyor, hayırlı bayramlar diliyorum.”

Not : Ak Parti Haberi Yapan Haber Sitelerinde Ne Hikmetse Orda Bulunan Kişilerin Resimlerine Yer Verilmeyip Belli Başlı Kisilerin Resme Zorla Girmesi Ve Resim Vermesi Onların Resimlerinin Yayınlanması Hala Ak parti İçinde Sorun Olduğunu Gösteriyor .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir