Zonguldak 29°C
Açık
Zonguldak
29°C
Açık
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
27°C
Çar
27°C
KDZ. EREĞLİ BELEDİYESİ, YKS ÖNCESİ OKULLARI DEZENFEKTE EDİYOR
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın talimatıyla hafta sonu yapılacak olan YKS sınavına girecek öğrenciler ve görevlilerin sağlığı için okullar dezenfekte ediliyor.
Belediye Veteriner İşleri Müdürlüğü Vektör Kontrol ve İlaçlama Merkezi ekipleri, kentte sınav yapılacak okullarda dezenfekte çalışmalarına başladı. Müdürlüğe talepte bulunan okullar sınav saatinden önce dezenfekte edilmiş olacak.
Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü ekipleri ayrıca okul çevrelerine sessizliğe dikkat çeken afişler ile Başkan Halil Posbıyık’ın öğrencilere başarı dileklerinin yer aldığı afişleri astı.